Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!


  Pakiety SPA

  Pakiety DAY SPA
  Pakiety SPA w Uzdrowisku Nałęczów

  SPA Nałęczów uzupełnia leczniczą działalność naszego Uzdrowiska o ofertę z zakresu odnowy biologicznej, SPA i ofertę salonów kosmetycznych. Skorzystać z niej można nie tylko podczas wizyt w naszych gabinetach - przygotowaliśmy dla Państwa również pakiety SPA z zabiegami, przeprowadzanymi zarówno podczas day spa, jak i w czasie kilkudniowego, regeneracyjnego wypoczynku w Uzdrowisku Nałęczów.

  Intensywne, kilkudniowe programy odnowy biologicznej połączone z zabiegami kosmetycznymi na twarz i ciało oraz masażami cieszą się niezwykłą popularnością. Na duże zainteresowanie tego typu pakietami SPA wpływ ma propozycja noclegu w najlepszych obiektach Uzdrowiska: hotelu Termy Pałacowe i najpiękniejszego zabytku Nałęczowa - hotelu Stare Łazienki.

  Pobyty z zabiegami SPA

  SPA Nałęczów to kilkadziesiąt różnych zabiegów, wykorzystujących nie tylko profesjonalizm i doświadczenie naszej kadry, ale także najnowocześniejsze zdobycze kosmetologii. Spektakularne efekty anti-aging łączymy tu z przyjemnością doznań, dbając o komfort naszych Gości. Odnowa biologiczna oraz profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało uzupełniane są o masaże, rozluźniające obolałe mięśnie lub przeciążone stawy i zapewniające kompleksowy relaks przy aromaterapii naturalnymi olejkami.

  Pakiety SPA dają również możliwość skorzystania z atrakcji Kompleksu Wodnego Atrium, z basenem, jacuzzi i saunami oraz z jedynym w Polsce basenem białej glinki.

  SPA dla dwojga czy chwila dla siebie?

  Nasze pakiety SPA to doskonały pomysł na wypoczynek dla dwojga, połączony z regeneracyjnymi zabiegami i możliwością skorzystania z wielu atrakcji Nałęczowa. To także propozycja dla osób, które potrzebują chwili relaksu tylko dla siebie. Wyjątkowy mikroklimat, źródła wód mineralnych oraz profesjonalne zabiegi SPA sprawiają, że każdy pobyt w Uzdrowisku Nałęczów jest korzystny dla urody i dobrego samopoczucia.