Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  TERMY PAŁACOWE

  Hotel Termy Pałacowe to połączenie tradycji i nowoczesności. Umiejscowiony w otoczeniu malowniczego Parku Zdrojowego, sprzyja relaksowi na łonie natury, spacerom oraz wycieczkom pieszym i rowerowym.

  Do dyspozycji gości oddanych zostało 140 miejsc noclegowych, w komfortowo urządzonych pokojach. Wszystkie są klimatyzowane i wyposażone w sejf, czajnik elektryczny oraz telewizor. Posiadamy również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz apartamenty i pokoje VIP.

  Ponadto ośrodek oferuje bardzo szeroki wachlarz zabiegów odnowy biologicznej z zakresu hydroterapii, zabiegów cieplnych i elektrycznych, a także zabiegów SPA i Day SPA. Łącznie, na terenie hotelu znajduje się 7 gabinetów kosmetycznych, 11 gabinetów zabiegowych odnowy biologicznej, salon fryzjerski oraz basen ze stanowiskami do aqua aerobicu. Wyjątkowym miejscem na mapie kulinarnej Nałęczowa jest również Restauracja Termy Pałacowe.

  Termy Pałacowe to także idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń, zjazdów i imprez integracyjnych. Posiadamy dwie sale konferencyjne, które pomieszczą 80 i 25 osób. Obydwie wyposażone są w sprzęt multimedialny.

  Ponadto około 200 metrów od hotelu znajduje się wodny kompleks Atrium z basenem Aquatonic oraz jedynym w Polsce basenem białej glinki, w którym możliwa jest kąpiel całego ciała. Basen Aquatonic ma 300 metrów kawdratowych powierzchni, na której rozmieszczone są m.in. łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe, jacuzzi oraz sauna sucha i parowa. Po wodnych szaleństwach goście mogą odpocząć na wygodnej sofie w Klubie Artrium, gdzie serwowane są drinki, lokalne wina, nalewki oraz zimne i gorące napoje bezalkoholowe.

  W Termach Pałacowych realizujemy:


  Dodatkowe informacje dla Gości Term Pałacowych:

  • Odległość od Kompleksu Wodnego Atrium: 250 m
  • Zwierzęta gościmy wyłącznie w pokojach KOMFORT. Opłata za dobę wynosi: 50 zł.
  • Przy Termach Pałacowych znajduje się parking w cenie 20 zł/doba (rezerwacja niewymagana). Można tu również skorzystać ze stacji ładowania pojazdów elektrycznych.
  REZERWUJ on-line pobyt w hotelu TERMY PAŁACOWE

  Skontaktuj się z nami


  Termy Pałacowe
  ul. Paderewskiego 1a
  tel: +48 81 50 14 456

  NOWOŚĆ! Pokoje typu KOMFORT