Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Oferty pracy

  Oferty pracy uzdrowiska w Nałęczowie  10 maja 2024

  Oferta pracy: pracownik ds. utrzymania czystości

  W związku ze stałym podnoszeniem jakości usług, oferowanych przez Uzdrowisko Nałęczów, poszukujemy osób na stanowisko: pracownik ds. utrzymania czystości. Jeśli poważnie podchodzisz do pełnionych obowiązków – dołącz do nas!
  23 kwietnia 2024

  Uzdrowisko Nałęczów zatrudni kucharzy

  W związku ze stałym podnoszeniem jakości usług, oferowanych przez Uzdrowisko Nałęczów, poszukujemy pracownika na stanowisko: kucharz.
  18 października 2023

  SPA Nałęczów zatrudni fryzjerkę / fryzjera

  W związku z dynamicznym rozwojem SPA, Uzdrowisko Nałęczów poszukuje osób na stanowisko: Fryzjerka / Fryzjer. Jeśli masz motywację do pracy i poważnie podchodzisz do pełnionych obowiązków – dołącz do naszego zespołu.
  15 maja 2023

  Uzdrowisko Nałęczów zatrudni kelnerów

  W związku ze stałym podnoszeniem jakości usług, oferowanych przez Uzdrowisko Nałęczów, poszukujemy kelnerów do pracy w naszej restauracji.
  12 kwietnia 2023

  Oferta pracy: Konserwator

  W związku z rozwojem, Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” SA poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Konserwator.
  27 września 2022

  Uzdrowisko Nałęczów zatrudni lekarzy

  Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" SA poszukuje lekarzy ze specjalizacją: - kardiologia lub choroby wewnętrzne - rehabilitacja lub medycyna fizykalna i balneoklimatologia
  27 września 2022

  SPA Nałęczów zatrudni kosmetyczkę / kosmetologa

  W związku z dynamicznym rozwojem SPA, Uzdrowisko Nałęczów poszukuje osób na stanowisko: Kosmetyczki / Kosmetologa. Jeśli masz motywację do pracy i poważnie podchodzisz do pełnionych obowiązków – dołącz do naszego zespołu.
  10 czerwca 2022

  Uzdrowisko Nałęczów szuka pracowników do gastronomii

  W związku ze stałym podnoszeniem jakości usług, oferowanych przez Uzdrowisko Nałęczów, poszukujemy pracowników do gastronomii: kucharzy, kelnerów, pomocy kuchennych.


  Jeśli zainteresowała Cię, któraś z powyższych ofert, spełniasz wyżej wymienione kryteria i starasz się o pracę w naszej firmie wystarczy skontaktować się z nami na wskazane w wybranym ogłoszeniu dane kontaktowe.

  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" SA z siedzibą w Nałęczowie przy Al. Kasztanowej 2, 24-150 Nałęczów. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia procesu obecnej rekrutacji lub w przypadku udzielonej zgody kandydata na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres najbliższych 12 miesięcy. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 z późn. zm. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".