Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Cennik zabiegów leczniczych

  Pakiety

  Szanowni Państwo,
  w związku ze wznowieniem działalności rehabilitacyjnej, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług ambulatoryjnych.
  Pamiętając jednak o zagrożeniach, prosimy o stosowanie się do poniższych zaleceń:

  1. Twoja planowana wizyta zostanie potwierdzona telefonicznie. Podczas rozmowy zostanie przeprowadzona ankieta epidemiologiczna.
  2. Każdego dnia przed realizacja zabiegów będzie wykonywana aktualizacyjna ankieta epidemiologiczna.
  3. Na zabiegi staw się tylko w wyznaczonym terminie o wyznaczonej godzinie.
  4. Nie przychodź wcześniej, jeżeli zmienia się coś w twoim planie przełóż wizytę telefonicznie dzień wcześniej.
  5. Na zabiegi zabierz ze sobą rękawice jednorazowe, maskę osłaniającą twarz oraz prześcieradło jednorazowe. Osoby nieposiadające takiego zabezpieczenia nie będą przyjmowane na zabiegi. Istnieje możliwość zakupu masek, rękawic, prześcieradeł na miejscu.
  6. Nie popędzaj personelu - po każdym zabiegu wszystkie powierzchnie oraz sprzęt są dezynfekowane dla bezpieczeństwa.
  7. W poczekalni zachowuj bezpieczny dystans minimum 1,5 metra pomiędzy innymi oczekującymi.
  8. Stosuj się do zaleceń personelu.
  9. Jeżeli źle się czujesz, masz gorączkę, kaszel, czujesz zmęczenie odwołaj wizytę, dzięki temu nie stracisz terminu. Zabiegi zostaną przesunięte na inny dostępny termin.
  Cennik zabiegów leczniczych

  Ceny w obiektach sanatoryjnych, nie obowiązują w Termach Pałacowych.


  Hydroterapia

  Masaż wirowy kończyn dolnych20 zł
  Masaż wirowy kończyn dolnych - intensywny masaż wirujących strumieni wody pobudza krążenie obwodowe, likwiduje obrzęki, łagodzi bóle mięśniowe. Polecany w miażdżycy tętnic obwodowych, kurczach naczyń rąk i stóp, cukrzycy, obrzękach różnego pochodzenia. Działanie: - likwidacja obrzęków - łagodzenie bólu
  20ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Okład FANGOod 15 zł
  Rozgrzewający okład. Przynosi ulgę w bólach kręgosłupa, dolegliwościach stawów i bólach mięśniowych.
  już od15ZŁOTYCH
  do 20 min.
  Hydromasaż20 zł
  Masaż wodny - powoduje rozluźnienie tkanek, zmniejszenie napięcia nerwowego, poprawę ukrwienia oraz złagodzenie bólu.
  20ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Kąpiel perełkowaod 20 zł
  Delikatny masaż rozpuszczonych w wodzie strumieni pęcherzyków powietrza tonizuje regulację wegetatywną układu krążenia. U osób nadreaktywnych wywiera działanie relaksujące, energizuje rekonwalescentów. Wspomaga leczenie chorób układu ruchu.
  już od20ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Kąpiel kwasowęglowa sucha20 zł
  Kąpiel bez wody z zastosowaniem gazu, którą bez szkody mogą stosować osoby starsze oraz bardziej schorowane. Wskazania: łagodna postać nadciśnienia, zwężające zapalenie tętnic, niektóre choroby serca i choroby reumatyczne.
  20ZŁOTYCH
  do 15 min.

  Fizykoterapia

  Laser wysokoenergetyczny (HIL) 30 zł
  Zastosowanie wysokiej mocy do 12 W, do 50 razy wyższej niż w zimnej laseroterapii, pozwala na głęboką penetrację, zapewniając przyczynową terapię bólu. Dzięki zastosowaniu biostymulacji oraz efektu fotomechanicznego w szybki i skuteczny sposób wpływa na tkankę, redukując dolegliwości bólowe oraz przyspieszając jej regenerację. Laser wysokoenergetyczny jest zalecany w terapii wielu schorzeń: od urazów i stanów zapalnych po zmiany zwyrodnieniowe stawów.
  30ZŁOTYCH
  Fale uderzeniowe BTL SWT 40 zł
  Terapia falami uderzeniowymi BTL SWT jest nieinwazyjnym, nowoczesnym rozwiązaniem do eliminowania przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym. Aplikacje są stosowane w leczeniu przewlekłych schorzeń mięśni, ścięgien i więzadeł oraz w bólach kręgosłupa. Najczęstsze wskazania to: zespół bolesnego barku, zapalenie nadkłykcia bocznego/przyśrodkowego kości ramiennej, ból więzadła rzepki "kolano skoczka", ból odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, ból ścięgna Achillesa i punkty spustowe.
  40ZŁOTYCH
  Fonoforeza 15 zł
  Zabieg polega na wprowadzeniu przez skórę leku za pomocą ultradźwięku. Dzięki falom o określonej częstotliwości leki transportowane są do głębiej położonych warstw, co wzmaga efekt terapeutyczny zabiegu. Zabiegi fonoforezy są pomocne przy: stanach po przebytych urazach (zwichnięcia, skręcenia stawów), zespołach bólowych w chorobach reumatologicznych, zespołach bólowych pochodzenia neurologicznego (np. bóle korzeniowe, dyskopatie).
  15ZŁOTYCH
  do 5-8 min.
  Bioptron 12 zł
  System Terapii Światłem BIOPTRON. Zabieg polegający na naświetlaniu partii ciała pacjenta. Stosowany przy chorobach skóry, w regeneracji tkanek po urazach, do pobudzenia układu immunologicznego, chorobach układu ruchu.
  12ZŁOTYCH
  do 8 min.
  Diadynamik 12 zł
  Zabieg z zakresu elektroterapii o bardzo szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje różne warianty zestawienia prądu zmiennego i stałego. Wywiera działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, naczynioruchowe.
  12ZŁOTYCH
  do 10 min.
  Galwanizacja 12 zł
  Zabieg poleg na przepływie prądu stałego przez części ciała poddane leczeniu. Stosowany w: zespołach bólowych, zaburzeniach krążenia obwodowego, stanach zapalnych, stymulacji mięśni szkieletowych, chorobie zwyrodnieniowej.
  12ZŁOTYCH
  do 20 min.
  Interferencje 12 zł
  Prądy interferencyjne przenikają głęboko w tkanki nie powodując spadku napięcia przy przechodzeniu przez skórę. Są to prądy średniej częstotliwości, które powstają w wyniku interferencji (skrzyżowania 2 niezależnych obwodów prądów zmiennych). Zabieg powoduje złagodzenie bólu, poprawia ukrwienia, usprawnia przewodnictwo nerwowe nerwów ruchowych, podwyższenia prógu czucia nerwów czuciowych.
  12ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Jonoforeza 12 zł
  Zabieg polega na wprowadzaniu przez skórę leku za pomocą prądu stałego. Dochodzi do sumowania działania leku i prądu elektrycznego. W zależności od rodzaju leku, zabieg wskazany jest w zaburzeniach krążenia obwodowego, leczenia blizn, chorobach układu ruchu.
  12ZŁOTYCH
  do 20 min.
  Krioterapia miejscowa 15 zł
  Polega na miejscowym stosowaniu zimna na tkanki. Zabieg zmniejsza ból i poprawia ukrwienie.
  15ZŁOTYCH
  do 5 min.
  Laseroterapia 15 zł
  Zabieg polega na wykorzystaniu promieniowania światła o odpowiedniej długości fali w celu poprawy odżywienia tkanek. Zmniejsza ból i powoduje bioregenerację tkanek.
  15ZŁOTYCH
  do 8 min.
  Magnetoterapia 15 zł
  Skuteczna metoda leczenia impulsowym polem magnetycznym, który przenika przez wszystkie materiały. Zabieg ma zastosowanie w przyśpieszeniu procesu kostnienia po złamaniach (przez opatrunek gipsowy, itp.) oraz regeneracji i odżywienia tkanek.
  15ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Solux 12 zł
  Zabieg fotoleczniczy w którym wykorzystywane jest ptomieniowanie wysyłane przez jeden z filtrów - czerwony lub niebieski. Zastosowanie filtra czerwonego: - stany apalne tkanek miękkich - przyspieszenie resorpcji wysięków - uszkodzenia skóry i źle gojące się rany - mięśniobóle - zmniejszenie napięcia mięśni (zwłaszcza przed masażem lub ćwiczeniami kinezyterapeutycznymi) Zastosowanie filtra niebieskiego: - przeciwbólowo - obkurczenie naczyń krwionośnych - nerwobóle - stany pourazowe
  12ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Tlenoterapia 12 zł
  Dzięki zabiegowi poprawia się napowietrzenie organizmu i przez to podwyższenie zdolności przyswajania jak największej ilości tlenu z powietrza. Zabieg uzupełnia deficyt tlenu i poprawia przepływ tlenowy.
  12ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Ultradźwięki 15 zł
  Emisja fali akustycznej o wysokiej, niesłyszalnej dla ucha ludzkiego częstotliwości. Zabieg o bardzo szerokim działaniu terapeutycznym: przeciwbólowym, przeciwzapalnym, ułatwiający gojenie ran, wytwarzaniu w tkankach ciepła i stanu przekrwienia czynnego.
  15ZŁOTYCH
  do 5-8 min.
  Prądy Kotza, Traeberta 12 zł
  Jest to prąd ultrabodźcowy o silnym działaniu przeciwbólowym.Wywołuje silne drżenie mięśniowe efektem którego jest rozluźnienie mięśni. Zabieg ten jest też nazywany masażem prądem bodźcowym. Zabieg działa przeciwbólowo, rozluźniająco na mięśnie.
  12ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Masaż klasyczny częściowy 25 zł
  Masaż suchy częściowy
  25ZŁOTE
  do 15 min.
  Stymulacja 15 zł
  Stymulacja
  15ZŁOTYCH
  do 15 min.

  Kinezyterapia

  Trening interwałowy na cykloergometrze rowerowym 12 zł
  Trening interwałowy polega na kontrolowanym przeplataniu ćwiczeń o wysokim poziomie intensywności z treningiem o niskiej intensywności z fazą tzw. niepełnego wypoczynku organizmu, po której ponownie zwiększamy obciążenie. Zalecany dla osób z chorobą niedokrwienną serca, nadciśnieniem tętniczym oraz w prewencji wtórnej wszelkich chorób sercowo naczyniowych. Poprawia wydolność całego organizmu, wpływa na zwiększeniesprawności fizycznej i zmniejszenie masy ciała
  12ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Czynne ćwiczenia oddechowe 12 zł
  Czynne ćwiczenia oddechowe
  12ZŁOTYCH
  do 20 min.
  Ćwiczenia ogólnousprawniające kręgosłupa (grupowe) 15 zł
  Gimnastyka lecznicza stosowana w zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa, wadach postawy, skoliozach, pourazowych bólach kręgosłupa.Ma na celu zwiększenie zakresu ruchu w stawach, wzmocnienie siły i napięcia mięśni, usuwanie bólu, odciążenie uciśniętych zakończeń nerwowych. Ćwiczenia przynoszą znaczną ulgę w dolegliwościach bólowych.
  15ZŁOTYCH
  do 25 min.
  Ćwiczenia (Atlas) 12 zł
  Ćwiczenia na przyrządzie typu atlas zwiększające siłę i wytrzymałość mięśni.
  12ZŁOTYCH
  do 20 min.
  Ćwiczenia na przyrządach 15 zł
  Ćwiczenia na przyrządach do ćwiczeń siłowych zwiększające siłę i wytrzymałość mięśni.
  15ZŁOTYCH
  do 25 min.
  Ćwiczenia czynne wolne (UGUL) 15 zł
  Zestaw ćwiczeń z obciążeniem lub bez wykonywanych z terapeutą. Stosowane przy zanikach mięśni, słabmy zroście kostnym, do zmniejszenia tarcia przy zmianach chorobowych powierzchni stawowych.
  15ZŁOTYCH
  do 25 min.
  Ćwiczenia po udarze 40 zł
  Stosowane w niedowładach po udarze.Są to ćwiczenia bierne wykonywane przez kinezyterapeutę bez czynnego udziału chorego. Mają one na celu utrzymanie pełnego zakresu ruchomości w stawach, zapobieganie tworzeniom się deformacji, zachowanie czucia i pamięci ruchowej, zmniejszenie zastoju żylnego.
  40ZŁOTYCH
  do 30 min.
  Gimnastyka grupowa lekka, średnia 12 zł
  Ćwiczenia ogólnokondycyjne poprawiające sprawność i wytrzymałość ćwiczącego.Poprawiają funkcje organizmu zaburzone w wyniku choroby lub urazu. Mają na celu zwiększenie zakresu ruchów i siły mięśniowej.
  12ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Ćwiczenia ogólnousprawniające indywidualne 25 zł
  Ćwiczenia ogólnousprawniające indywidualne.
  25ZŁOTYCH
  do 20 min.
  Gimnastyka pooperacyjna 12 zł
  Lekkie ćwiczenia fizyczne dostosowane do stanu pacjenta.Umiarkowany wysiłek fizyczny podczas ćwiczeń ma korzystny wpływ na zwiększenie wydolności fizycznej i stan ogólny pacjenta.
  12ZŁOTYCH
  do 15 min.
  Ćwiczenia z wykorzystaniem urządzania typu ROTOR 12 zł
  Ćwiczenia z wykorzystaniem urządzania typu ROTOR – specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji kończyn dolnych i górnych.Zalecane są osobom z niedowładem kończyn spowodowanym np. udarem.
  12ZŁOTYCH
  do 15 min.

  PAKIETY ZABIEGOWE

  Pakiet 1: Zabiegi fizykalne 270 zł
  30 dowolnie wybranych zabiegów fizykalnych suchych.
  270ZŁOTYCH
  Pakiet
  Pakiet 2: Rehabilitacja ruchowa 200 zł
  10 ćwiczeń na przyrządach, 10 ćwiczeń indywidualnych.
  200ZŁOTYCH
  Pakiet
  Pakiet 3: Mix 260 zł
  10 zabiegów fizykalnych, 10 zabiegów balneologicznych.
  260ZŁOTYCH
  Pakiet
  Pakiet 4: Masaż + fizjoterapia 400 zł
  10 masaży, 20 zabiegów fizjoterapeutycznych.
  400ZŁOTYCH
  Pakiet
  Pakiet 5: Masaż 200 zł
  10 masaży.
  200ZŁOTYCH
  Pakiet