Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Voucher podarunkowy


  Voucher podarunkowy zaproszenie do Uzdrowiska Nałęczów

  Voucher podarunkowy do Uzdrowiska Nałęczów to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, bez względu na okazję. Pobyt leczniczy, rehabilitacja czy przyjemny relaks SPA połączony z aktywnym wypoczynkiem - każdy pobyt w nałęczowskim kurorcie jest z korzyścią dla zdrowia, urody i pomaga odzyskać siły witalne.


  Informacje, rezerwacje, sprzedaż:

  telefon: +48 81 50 16 027
  czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu

  e-mail: rezerwacje@zlun.pl

  Voucher podarunkowy dostępny jest w dwóch wariantach:

  • voucher na konkretny pakiet pobytowy: leczniczy, rehabilitacyjny, uzdrowiskowy czy SPA
  • voucher kwotowy do skorzystania (do określonej kwoty) z pakietów pobytowych, zabiegów przyrodoleczniczych i kosmetycznych, a także innych usług, oferowanych przez Uzdrowisko Nałęczów

  Termin realizacji vouchera podarunkowego wynosi 6 miesięcy od daty zakupu. Po otrzymaniu zaproszenia, osoby obdarowane samodzielnie ustalają termin wykorzystania pobytu lub zabiegów. Voucher prezentowy możemy również przygotować na konkretny pobyt lub usługę w terminie wybranym przez zamawiającego.

  Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zakupu voucherów pobytowych i usługowych:

  Voucher przygotowywany jest w formie eleganckiego zaproszenia i wysyłany bezpłatnie Pocztą Polską lub mailem do samodzielnego wydruku. Istnieje możliwość wysyłki zaproszenia kurierem z dodatkową opłatą 20 zł.


  Voucher na pobyt leczniczy i rehabilitacyjny

  Turnusy rehabilitacyjne i lecznicze w Uzdrowisku Nałęczów to profesjonalne programy, skierowane do osób borykających się z problemami kardiologicznymi, ortopedycznymi czy wymagającymi poprawy ogólnej kondycji organizmu.

  Troszcząc się o zdrowie najbliższych, warto podarować im tydzień w uzdrowisku z możliwością skorzystania z ponad stu zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, diagnostyki, hydro- i balneoterapii. To dobry pomysł na prezent dla dziadków, rodziców czy przepracowanych przyjaciół, wymagających efektywnej poprawy zdrowia.

  Voucher do spa

  Uzdrowisko Nałęczów to doskonałe miejsce na regeneracyjny pobyt SPA. Zjawiskowy o każdej porze roku Park Zdrojowy, komfortowy nocleg w najpiękniejszych obiektach uzdrowiskowych, prozdrowotny mikroklimat i niezbędne do głębokiego relaksu cisza i spokój stanowią doskonałe tło bogatej oferty zabiegów kosmetycznych i SPA.

  Voucher dla dwojga to świetny prezent z okazji ślubu czy rocznicy, a także podarunek dla ukochanej osoby, z którą chce się spędzić razem czas. Nasze karnety często są również wykorzystywane jako podarunek z okazji Dnia Matki, Dnia Kobiet czy osobistych jubileuszy. Zawsze jest to coś więcej niż prezent - to wyraz troski o bliską osobę.

  Voucher na zabiegi kosmetyczne i lecznicze

  Voucher kwotowy można wykorzystać również na zabiegi kosmetyczne, dostępne w ofercie SPA Nałęczów. Pielęgnacja twarzy i ciała, wykonywana z użyciem produktów luksusowej marki kosmetycznej, masaże oraz rytuały na całe ciało, a także odnowa biologiczna wzmacniająca odporność organizmu to propozycja na prezent o każdej porze roku.

  Voucher z określoną kwotą można też przeznaczyć na zabiegi lecznicze, wykonywane ambulatoryjnie. Polecamy także specjalne ambulatoryjne zabiegi dla seniorów - to pakiet diagnostyczny, w którym proponujemy komplet badań funkcjonalnych.

  Dobrym pomysłem jest podarowanie bonu na zabiegi bliskim, którzy przebywają na turnusach sanatoryjnych. Dodatkowe masaże, upiększające rytuały czy wizyta u fryzjera z pewnością uprzyjemnią im wolny czas.

  A może voucher na lot balonem?

  Wyjątkowy prezent dla wszystkich, którym marzą się podniebne atrakcje. Voucher na lot balonem to możliwość podziwiania nałęczowskich krajobrazów z lotu ptaka.


  To tylko kilka propozycji wykorzystania voucherów Uzdrowiska Nałęczów. W celu ustalenia szczegółów niezapomnianego prezentu, zachęcamy do rozmowy z naszymi konsultantami pod nr tel.: 81 5016027 (24h) i tel. kom.: + 48 516 282 764 (pn. - pt. 08:00 - 16:00) lub do złożenia zapytania: rezerwacje@zlun.pl