Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Stare Łazienki

  Stare Łazienki to jeden z najpiękniejszych zabytków Nałęczowa i bez wątpienia - najpiękniejszy budynek uzdrowiskowy. Usytuowany w nałęczowskim Parku Zdrojowym zachwyca architekturą w stylu klasycystycznym z początku XIX wieku. W 1957 obiekt wpisano do rejestru zabytków.


  Po generalnym remoncie, który zakończyliśmy w styczniu 2020 r., znajduje się tu nowoczesny i elegancki hotel uzdrowiskowy. Gościom oddajemy do dyspozycji 46 miejsc noclegowych. Przestronne pokoje z łazienkami urządzono nowocześnie, zachowując jednak nawiązania do stylu klasycystycznego, w którym powstał budynek. Ogólnodostępne wnętrza z licznymi sztukateriami, kolumienkami oraz dekoracyjnymi stropami odnowione zostały pod opieką konserwatora zabytków. Goście Starych Łazienek mają do dyspozycji również salonową salę restauracyjną, w której serwowane są posiłki.


  Z troską o detale renowacji poddana została również fasada budynku - imponująca elewacja dwukondygnacyjnego budynku z piętrową wieżą zwieńczoną kopułą.  Dzięki zabiegom Uzdrowiska, Stare Łazienki znów stały się wizytówką Nałęczowa, której komfort doceniają Goście przybywający na pobyty SPA i uzdrowiskowe:


  Goście Starych Łazienek mogą korzystać z Kompleksu Wodnego Atrium, oddalonego zaledwie o 110 m (bezpłatnie w wybranych pakietach). Basen Aquatonic z torami do pływania oraz sztuczną rzeką, jacuzzi, łóżka bąbelkowe i ławeczki perełkowe oraz kompleks saun to doskonały sposób na aktywny wypoczynek i relaks dla wszystkich gości, również rodzin z dziećmi. Wyjątkowym elementem Atrium jest jedyny w Polsce basen białej glinki, sprowadzanej specjalnie na potrzeby zabiegów z Grecji.


  Stare Łazienki, Termy Pałacowe i Kompleks Wodny Atrium: te obiekty są bardzo blisko siebie - zobacz mapkę. W sąsiedztwie Starych Łazienek znajduje się również Pijalnia Wód, Pijalnia Czekolady E.Wedel oraz Sanatorium Książę Józef.


  Nasi Goście doceniają niepowtarzalny urok zabytkowego Parku Zdrojowego, który okala Stare Łazienki. To tu kumuluje się pozytywny wpływ czynników środowiskowych: lokalnych rzek Bochotniczanki i Bystrej, tutejszych gleb lessowych, bujnej zieleni, tworząc wyjątkowy mikroklimat, samoczynnie obniżający ciśnienie.


  Każdy pobyt w Starych Łazienkach - dłuższy czy zaledwie weekendowy - jest więc korzystny dla zdrowia.

  Skontaktuj się z nami


  Stare Łazienki
  al. Grabowa 4
  tel: +48 81 50 14 456 wew. 0700  Stare Łazienki kolejny raz uzyskały nagrodę od Booking.com!

  Dziękujemy naszym Gościom za bardzo dobre opinie!

  "To co urzekło mnie najbardziej, to bijący z tego miejsca spokój..."
  Odeta Moro w programie "Pasja w Podróży":