Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Pakiety lecznicze


  NOWOŚĆ! nowe pakiety w Uzdrowisku Nałęczów


  Pakiety lecznicze - pobyty z zabiegami w UZDROWISKU NAŁĘCZÓW  Pobyty z zabiegami w Uzdrowisku Nałęczów

  Pobyt w sanatorium prywatnie to sposób na skorzystanie z profesjonalnej bazy zabiegowej, wiedzy doświadczonej kadry fizjoterapeutycznej i prozdrowotnych atrakcji Nałęczowa bez konieczności oczekiwania w kolejce na skierowanie. Uzdrowisko Nałęczów przygotowało dla pacjentów i kuracjuszy szeroką ofertę pakietów pobytowych, skierowaną zarówno dla osób wymagających specjalistycznej rehabilitacji, jak i wypoczynku z zabiegami, poprawiającego samopoczucie i kondycję.

  Pobyty lecznicze

  Uzdrowisko Nałęczów zyskało renomę jako doskonałe sanatorium kardiologiczne. Pobyty zdrowotne dla osób w grupie ryzyka, zagrożonych rozwojem chorób serca, skupione są wokół profilaktyki kardiologicznej. Kuracjusze mają do wyboru ponad sto zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, diagnostyki i hydroterapii, które umożliwiają efektywną poprawę stanu zdrowia.

  Uzdrowisko Nałęczów kieruje swe usługi jednak nie tylko do osób z problemami kardiologicznymi. Pobyty 7 dniowe z zabiegami w „Werandkach" - naszym Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii - to szansa dla pacjentów z problemami z kręgosłupem na powrót do zdrowia i sprawności. Pakiety typu „Intensywna Kuracja Uzdrowiskowa” czy „Magia Zdrowia” są przeznaczone dla osób, które potrzebują ogólnej regeneracji organizmu. Pobyty z zabiegami, które dostosowane są indywidualnie do pacjenta po konsultacji z lekarzem, pozwalają dostosować program do stanu zdrowia i kondycji kuracjusza.

  Dużym zainteresowaniem cieszą się pobyty z zabiegami dla seniora. Przygotowaliśmy kompleksowy program dla osób starszych, który pomoże im zniwelować skutki pojawiających się wraz z wiekiem schorzeń, poprawi kondycję oraz samopoczucie.

  Turnusy rehabilitacyjne w Uzdrowisku Nałęczów

  Turnusy rehabilitacyjne dla osób z problemami kardiologicznymi, układu narządu ruchu czy dla osób przed i po operacji wszczepienia endoprotezy to specjalistyczne i kompleksowe pobyty z zabiegami, które indywidualnie dobierane są pod kątem stanu zdrowia pacjenta. Rehabilitacja prywatnie umożliwia szybkie wdrożenie programu fizjoterapeutycznego, tuż po operacji kardiochirurgicznej czy ortopedycznej.

  Uzdrowisko Nałęczów - noclegi i walory przyrodnicze

  Gościom Uzdrowiska Nałęczów udostępniamy ponad osiemset miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie. Obiekty Uzdrowiska Nałęczów zlokalizowane są w przepięknym Parku Zdrojowym, zachęcającym do spacerów pośród urozmaiconej szaty roślinnej.

  Wody z lokalnych złóż zostały uznane za lecznicze już w XIX wieku. Tutejszy klimat także posiada właściwości lecznicze: powoduje samoczynne obniżanie ciśnienia tętniczego krwi oraz zmniejszenie dolegliwości chorób serca.