Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Pakiety lecznicze


  Pakiety lecznicze - pobyty z zabiegami w UZDROWISKU NAŁĘCZÓW  Pobyty z zabiegami w Uzdrowisku Nałęczów

  Pobyt w sanatorium prywatnie to sposób na skorzystanie z profesjonalnej bazy zabiegowej, wiedzy doświadczonej kadry fizjoterapeutycznej i prozdrowotnych atrakcji Nałęczowa bez konieczności oczekiwania w kolejce na skierowanie. Uzdrowisko Nałęczów przygotowało dla pacjentów i kuracjuszy szeroką ofertę pakietów pobytowych, skierowaną zarówno dla osób wymagających specjalistycznej rehabilitacji, jak i wypoczynku z zabiegami, poprawiającego samopoczucie i kondycję.

  Pobyty lecznicze

  Uzdrowisko Nałęczów zyskało renomę jako doskonałe sanatorium kardiologiczne. Pobyty zdrowotne dla osób w grupie ryzyka, zagrożonych rozwojem chorób serca, skupione są wokół profilaktyki kardiologicznej. Kuracjusze mają do wyboru ponad sto zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, diagnostyki i hydroterapii, które umożliwiają efektywną poprawę stanu zdrowia.

  Uzdrowisko Nałęczów kieruje swe usługi jednak nie tylko do osób z problemami kardiologicznymi. Pobyty 7 dniowe z zabiegami w „Werandkach" - naszym Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii - to szansa dla pacjentów z problemami z kręgosłupem na powrót do zdrowia i sprawności. Pakiety typu „Intensywna Kuracja Uzdrowiskowa” czy „Magia Zdrowia” są przeznaczone dla osób, które potrzebują ogólnej regeneracji organizmu. Pobyty z zabiegami, które dostosowane są indywidualnie do pacjenta po konsultacji z lekarzem, pozwalają dostosować program do stanu zdrowia i kondycji kuracjusza.

  Dużym zainteresowaniem cieszą się pobyty z zabiegami dla seniora. Przygotowaliśmy kompleksowy program dla osób starszych, który pomoże im zniwelować skutki pojawiających się wraz z wiekiem schorzeń, poprawi kondycję oraz samopoczucie.

  Turnusy rehabilitacyjne w Uzdrowisku Nałęczów

  Turnusy rehabilitacyjne dla osób z problemami kardiologicznymi, układu narządu ruchu czy dla osób przed i po operacji wszczepienia endoprotezy to specjalistyczne i kompleksowe pobyty z zabiegami, które indywidualnie dobierane są pod kątem stanu zdrowia pacjenta. Rehabilitacja prywatnie umożliwia szybkie wdrożenie programu fizjoterapeutycznego, tuż po operacji kardiochirurgicznej czy ortopedycznej.

  Specjalistyczna oferta rehabilitacyjna Uzdrowiska Nałęczów to także rehabilitacja onkologiczna, przeznaczona dla pacjentów po zakończonym leczeniu onkologicznym oraz dla pacjentów z chorobą nowotworową w trakcie remisji.

  Uzdrowisko Nałęczów - noclegi i walory przyrodnicze

  Gościom Uzdrowiska Nałęczów udostępniamy ponad osiemset miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie. Obiekty Uzdrowiska Nałęczów zlokalizowane są w przepięknym Parku Zdrojowym, zachęcającym do spacerów pośród urozmaiconej szaty roślinnej.

  Wody z lokalnych złóż zostały uznane za lecznicze już w XIX wieku. Tutejszy klimat także posiada właściwości lecznicze: powoduje samoczynne obniżanie ciśnienia tętniczego krwi oraz zmniejszenie dolegliwości chorób serca.