Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Poradnik Uzdrowiska

  19 października 2021
  zestaw kosmetykow na prezent

  Voucher i kosmetyki uzdrowiskowe – pomysł na nietuzinkowy prezent

  Głęboki relaks, aktywny wypoczynek czy lecznicza rehabilitacja? W Uzdrowisku Nałęczów każdy pobyt jest z korzyścią dla zdrowia. Voucher to doskonały pomysł na prezent świąteczny.
  15 września 2021
  rehabilitacja po zawale serca

  Rehabilitacja po zawale serca: zalecenia dla zawałowców

  Rehabilitacja po zawale serca, jeżeli brak jest przeciwskazań, powinna rozpocząć się tuż po opuszczeniu szpitala. Jej program powinien być indywidualny i kompleksowy, uwzględniający zabiegi i ćwiczenia fizyczne, ale także obejmujący opiekę psychologiczną.
  7 lipca 2021
  wody lecznicze w Nałęczowie

  Zapraszamy do Pijalni Wód Mineralnych w Nałęczowie

  Każdy gość Uzdrowiska Nałęczów, przebywający na kuracji uzdrowiskowej i pobycie leczniczym z zabiegami, za okazaniem karty pobytu może korzystać bezpłatnie z kuracji pitnej w Pijalni Wód Mineralnych.
  21 kwietnia 2021
  rehabilitacja po covid na nfz

  Bezpłatna rehabilitacja po COVID-19 na NFZ

  Uzdrowisko Nałęczów uruchamia bezpłatną rehabilitację dla pacjentów po COVID-19 finansowaną przez NFZ. Zapraszamy do rezerwacji terminów.
  16 lutego 2021
  rehabilitacja-po-covid-19

  Powikłania po COVID-19: ok. 30% pacjentów wymaga rehabilitacji

  Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego, w którym ekspert Uzdrowiska Nałęczów wyjaśnia, z jakimi problemami najczęściej borykają się pacjenci i jak wygląda rehabilitacja po COVID-19.
  7 stycznia 2021

  Jak wygląda rehabilitacja po COVID-19 w Uzdrowisku Nałęczów?

  W Uzdrowisku Nałęczów prowadzona jest rehabilitacja po COVID-19, niwelująca pochorobowe powikłania, związane m.in. ze zmniejszoną wydolnością oddechową oraz ogólnym osłabieniem organizmu. Na czym polega rehabilitacja po COVID-19? Jakie zabiegi prowadzą nasi fizjoterapeuci? Jak skorzystać z rehabilitacji w naszym Uzdrowisku?
  9 października 2020

  Urlop jesienią i zimą. Wykorzystaj bon turystyczny w uzdrowisku

  Gdzie można wykorzystać bon turystyczny? W uzdrowisku! Wspaniałe walory krajobrazowe, unikatowy klimat prozdrowotny i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny - jesienią i zimą zapraszamy na wypoczynkowe pobyty do Nałęczowa.
  7 kwietnia 2020

  Jajko wraca do łask – potwierdza kardiolog Uzdrowiska Nałęczów

  Jajko przez pewien czas było na czarnej liście produktów, których spożycie powinno być ograniczane w związku z dużą zawartością cholesterolu. Teraz wróciło do codziennej diety i możemy bez przeszkód korzystać z jego wysokiej wartości odżywczej.