Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Poradnik Uzdrowiska

  7 lutego 2024

  Zdrowie Seniora: pobyty lecznicze dla seniorów w Uzdrowisku Nałęczów

  Prywatne turnusy dla seniorów zdobywają coraz większą popularność, a atrakcyjne pakiety uzdrowiskowe i rehabilitacyjne dostępne są zarówno w stałej ofercie, jak i w okresach sezonowych.
  25 stycznia 2024

  Romantyczny pobyt w SPA dla dwojga: odpoczynek z zabiegami dla niej i dla niego

  Zapraszamy na romantyczny pobyt dla dwojga z zabiegami SPA, w najpiękniejszych hotelach Nałęczowa. To także doskonały pomysł na prezent dla młodej pary.
  22 września 2023
  Terapia światłem

  Terapia światłem – jak kolorowe światło oddziałuje na twarz?

  Zapraszamy do SPA Nałęczów na nowy zabieg! Terapia światłem poprawia kondycję i wygląd skóry, działa rozjaśniająco i przeciwstarzeniowo, redukuje przebarwienia.
  22 sierpnia 2023
  Rehabilitacja kardiologiczną

  Rehabilitacja kardiologiczna w Uzdrowisku Nałęczów

  Rehabilitacja kardiologiczna dla pacjentów z chorobami serca i profilaktyka kardiologiczna dla osób z grup ryzyka - zapraszamy do Uzdrowiska Nałęczów.
  10 lipca 2023
  Wakacje w Nałęczowie

  Wakacje w Nałęczowie – wSPAniałe pobyty dla całej rodziny

  Wakacje uzdrowisku! Wspaniałe walory krajobrazowe, unikatowy klimat prozdrowotny i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny: wycieczki, lot balonem, zabawa w wodnym kompleksie. Zapraszamy!
  22 listopada 2022

  Terapia manualna w rehabilitacji kręgosłupa

  W przypadku schorzeń narządów ruchu, najczęstszym błędem jest leczenie objawów, a nie dolegliwości. W Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii „Werandki” nasi specjaliści po wykonaniu niezbędnej diagnostyki przeprowadzają pełny i skuteczny proces rehabilitacji.
  28 kwietnia 2022
  Basen białej glinki

  Jedyny w Polsce basen białej glinki – zapraszamy!

  Biała glinka (kaolin) najczęściej wykorzystywana jest w zabiegach kosmetycznych twarzy. Poprawia wygląd skóry i wygładza ją, sprawia, że staje się aksamitna w dotyku. W Uzdrowisku Nałęczów zabieg z białą glinką można jednak zastosować na całe ciało.
  27 kwietnia 2022

  Komfortowy dojazd i powrót z Uzdrowiska Nałęczów

  Uzdrowisko Nałęczów znalazło się na jednej z tras Hopera, oferującego usługi transportowe wygodnymi minivanami, bez przesiadek i bez stresu.