Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Poradnik Uzdrowiska

  12 kwietnia 2024

  Jaki kod skierowania na kardiologiczną rehabilitację uzdrowiskową?

  Jesteś po zawale serca lub operacji kardiochirurgicznej? Profesjonalną rehabilitację od szczegółowej diagnozy, poprzez indywidualnie dobrane zabiegi zapewnią Ci specjaliści Uzdrowiska Nałęczów. Zwróć się do swojego lekarza z prośbą o wystawienie skierowania na rehabilitację kardiologiczną.
  7 lutego 2024

  Zdrowie Seniora: pobyty lecznicze dla seniorów w Uzdrowisku Nałęczów

  Prywatne turnusy dla seniorów zdobywają coraz większą popularność, a atrakcyjne pakiety uzdrowiskowe i rehabilitacyjne dostępne są zarówno w stałej ofercie, jak i w okresach sezonowych.
  25 stycznia 2024

  Romantyczny pobyt w SPA dla dwojga: odpoczynek z zabiegami dla niej i dla niego

  Zapraszamy na romantyczny pobyt dla dwojga z zabiegami SPA, w najpiękniejszych hotelach Nałęczowa. To także doskonały pomysł na prezent dla młodej pary.
  22 września 2023
  Terapia światłem

  Terapia światłem – jak kolorowe światło oddziałuje na twarz?

  Zapraszamy do SPA Nałęczów na nowy zabieg! Terapia światłem poprawia kondycję i wygląd skóry, działa rozjaśniająco i przeciwstarzeniowo, redukuje przebarwienia.
  22 sierpnia 2023
  Rehabilitacja kardiologiczną

  Rehabilitacja kardiologiczna w Uzdrowisku Nałęczów

  Rehabilitacja kardiologiczna dla pacjentów z chorobami serca i profilaktyka kardiologiczna dla osób z grup ryzyka - zapraszamy do Uzdrowiska Nałęczów.
  10 lipca 2023
  Wakacje w Nałęczowie

  Wakacje w Nałęczowie – wSPAniałe pobyty dla całej rodziny

  Wakacje uzdrowisku! Wspaniałe walory krajobrazowe, unikatowy klimat prozdrowotny i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny: wycieczki, lot balonem, zabawa w wodnym kompleksie. Zapraszamy!
  22 listopada 2022

  Terapia manualna w rehabilitacji kręgosłupa

  W przypadku schorzeń narządów ruchu, najczęstszym błędem jest leczenie objawów, a nie dolegliwości. W Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii „Werandki” nasi specjaliści po wykonaniu niezbędnej diagnostyki przeprowadzają pełny i skuteczny proces rehabilitacji.
  28 kwietnia 2022
  Basen białej glinki

  Jedyny w Polsce basen białej glinki – zapraszamy!

  Biała glinka (kaolin) najczęściej wykorzystywana jest w zabiegach kosmetycznych twarzy. Poprawia wygląd skóry i wygładza ją, sprawia, że staje się aksamitna w dotyku. W Uzdrowisku Nałęczów zabieg z białą glinką można jednak zastosować na całe ciało.