Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Aktualności

  21 czerwca 2024
  Mini tężnia solankowa

  Mini tężnia solankowa przy Termach Pałacowych

  Dla naszych Gości mamy nową prozdrowotną atrakcję. Przy Termach Pałacowych pojawiła się mini TĘŻNIA SOLANKOWA, zasilana leczniczą solanką z Uzdrowiska Konstancin.
  18 czerwca 2024

  Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów w ten weekend

  To będzie niezwykły weekend w Nałęczowie. Od jutra do niedzieli trwać będzie Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów, z mnóstwem atrakcji i imprez, na które serdecznie Was zapraszamy.
  10 czerwca 2024

  Park Zdrojowy po rewitalizacji – już wkrótce uroczysta inauguracja

  Nasz Park Zdrojowy, w sercu którego znajduje się większość obiektów Uzdrowiska Nałęczów, przeszedł rewitalizację. Tu jest pięknie!
  4 czerwca 2024

  Oferta pracy: manager SPA

  Uzdrowisko Nałęczów poza ofertą zabiegów leczniczych posiada usługi SPA. W związku z rozwojem, poszukujemy managera SPA. Dołącz do nas!
  17 maja 2024

  Pomysł na prezent z okazji Dnia Matki

  Dzień Matki warto celebrować nie tylko w maju, ale propozycje od SPA Nałęczów to doskonały pomysł na prezent z okazji Jej zbliżającego się święta.
  13 maja 2024

  Nowość! Liftingujący masaż twarzy z elementami Kobido

  Ten masaż twarzy jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Niesamowite efekty już po pierwszym zabiegu! Zapraszamy do SPA Nałęczów!
  10 maja 2024

  Oferta pracy: pracownik ds. utrzymania czystości

  W związku ze stałym podnoszeniem jakości usług, oferowanych przez Uzdrowisko Nałęczów, poszukujemy osób na stanowisko: pracownik ds. utrzymania czystości. Jeśli poważnie podchodzisz do pełnionych obowiązków – dołącz do nas!
  30 kwietnia 2024

  Majówka w SPA: promocja na kosmetyki MedEstelle

  W gabinetach SPA Nałęczów nasi Goście mogą skorzystać z szerokiej oferty luksusowych zabiegów na twarz i ciało. Ale to nie wszystko. Nasi eksperci pomogą także dobrać przedłużający efekty program pielęgnacyjny, przeznaczony do stosowania w domu.