Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Aktualności

  Pakiety
  21 kwietnia 2021
  rehabilitacja po covid na nfz

  Bezpłatna rehabilitacja po COVID-19 na NFZ

  Uzdrowisko Nałęczów uruchamia bezpłatną rehabilitację dla pacjentów po COVID-19 finansowaną przez NFZ. Zapraszamy do rezerwacji terminów.
  23 lutego 2021

  Sanatorium otwarte dla Pacjentów od 11 marca

  Od 11 marca 2021 r.  sanatoria zostaną  otwarte dla Pacjentów. W marcu br. ruszy zarówno leczenie uzdrowiskowe, jak i rehabilitacja uzdrowiskowa NFZ oraz pobyty finansowane z  ZUS. 
  16 lutego 2021
  rehabilitacja-po-covid-19

  Powikłania po COVID-19: ok. 30% pacjentów wymaga rehabilitacji

  Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego, w którym ekspert Uzdrowiska Nałęczów wyjaśnia, z jakimi problemami najczęściej borykają się pacjenci i jak wygląda rehabilitacja po COVID-19.
  8 lutego 2021
  promocja na kosmetyki

  Promocja na zakupy w sklepie internetowym

  Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego www.sklep-uzdrowisko.pl. Tylko w lutym atrakcyjne upominki do zakupów powyżej 100 zł.
  21 stycznia 2021
  zima w nałeczowie

  Dzień Babci i Dziadka w zimowym Nałęczowie

  Choć nie możemy, jak co roku, świętować Dnia Babci i Dziadka w naszym Uzdrowisku wraz z Kuracjuszami, ślemy im wirtualną pocztówkę z dzisiejszego, zimowego Nałęczowa wraz z najlepszymi życzeniami.
  7 stycznia 2021

  Jak wygląda rehabilitacja po COVID-19 w Uzdrowisku Nałęczów?

  W Uzdrowisku Nałęczów prowadzona jest rehabilitacja po COVID-19, niwelująca pochorobowe powikłania, związane m.in. ze zmniejszoną wydolnością oddechową oraz ogólnym osłabieniem organizmu. Na czym polega rehabilitacja po COVID-19? Jakie zabiegi prowadzą nasi fizjoterapeuci? Jak skorzystać z rehabilitacji w naszym Uzdrowisku?
  28 grudnia 2020

  Zapraszamy na zabiegi SPA w Termach Pałacowych. Strefa SPA czynna codziennie

  Przypominamy, że strefa SPA w naszym hotelu Termy Pałacowe jest czynna codziennie. W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości, wprowadziliśmy niezbędne procedury, zgodne z aktualnymi wytycznymi.
  17 grudnia 2020
  pomysł na prezent

  Voucher i kosmetyki uzdrowiskowe – pomysł na nietuzinkowy prezent

  Głęboki relaks, aktywny wypoczynek czy lecznicza rehabilitacja? W Uzdrowisku Nałęczów każdy pobyt jest z korzyścią dla zdrowia. Voucher to doskonały pomysł na prezent świąteczny.