Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Aktualności

  Pakiety
  7 stycznia 2021

  Jak wygląda rehabilitacja po COVID-19 w Uzdrowisku Nałęczów?

  W Uzdrowisku Nałęczów prowadzona jest rehabilitacja po COVID-19, niwelująca pochorobowe powikłania, związane m.in. ze zmniejszoną wydolnością oddechową oraz ogólnym osłabieniem organizmu. Na czym polega rehabilitacja po COVID-19? Jakie zabiegi prowadzą nasi fizjoterapeuci? Jak skorzystać z rehabilitacji w naszym Uzdrowisku?
  28 grudnia 2020

  Zapraszamy na zabiegi SPA w Termach Pałacowych. Strefa SPA czynna codziennie

  Przypominamy, że strefa SPA w naszym hotelu Termy Pałacowe jest czynna codziennie. W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości, wprowadziliśmy niezbędne procedury, zgodne z aktualnymi wytycznymi.
  17 grudnia 2020
  pomysł na prezent

  Voucher i kosmetyki uzdrowiskowe – pomysł na nietuzinkowy prezent

  Głęboki relaks, aktywny wypoczynek czy lecznicza rehabilitacja? W Uzdrowisku Nałęczów każdy pobyt jest z korzyścią dla zdrowia. Voucher to doskonały pomysł na prezent świąteczny.
  9 października 2020

  Urlop jesienią i zimą. Wykorzystaj bon turystyczny w uzdrowisku

  Gdzie można wykorzystać bon turystyczny? W uzdrowisku! Wspaniałe walory krajobrazowe, unikatowy klimat prozdrowotny i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny - jesienią i zimą zapraszamy na wypoczynkowe pobyty do Nałęczowa.
  8 września 2020

  Piknik nad Odrą i oferta turystyczna Grupy Uzdrowisk Polskich

  Wielbicielom aktywnego wypoczynku, podróży i zdrowego trybu życia, którzy tłumnie przybyli na imprezę, Grupa Uzdrowisk Polskich zaprezentowała swoją ofertę pobytów uzdrowiskowych, SPA i leczniczych.
  17 sierpnia 2020

  “Lot balonem był moim marzeniem”. Konkurs Uzdrowiska Nałęczów rozstrzygnięty

  Lot balonem był do wygrania w naszej zabawie, skierowanej do wszystkich kuracjuszy. Losowanie wyłoniło dwóch zwycięzców - pan Piotr Janicki podzielił się wrażeniami z tego wyjątkowego wydarzenia.
  12 sierpnia 2020

  V Międzynarodowy Konkurs “Nałęczów i Skrzypce” w naszym Uzdrowisku

  Przesłuchania konkursowe z udziałem publiczności prowadzone były w hotelu Stare Łazienki. Ten najpiękniejszy zabytek Nałęczowa był także doskonałym tłem dla ceremonii wręczenia nagród oraz Koncertu Laureatów Konkursu „Nałęczów i Skrzypce”.
  12 sierpnia 2020

  Procedura przyjmowania na pobyty uzdrowiskowe w ramach NFZ oraz ZUS

  Procedura przyjmowania, udzielania informacji i wystawiania skierowań na badanie Covid oraz potwierdzania przyjazdów na pobyty uzdrowiskowe w ramach NFZ oraz pobyty rehabilitacyjne w ramach prewencji rentowej ZUS.