Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Aktualności

  10 czerwca 2022

  Uzdrowisko Nałęczów szuka pracowników do gastronomii

  W związku ze stałym podnoszeniem jakości usług, oferowanych przez Uzdrowisko Nałęczów, poszukujemy pracowników do gastronomii: kucharzy, kelnerów, pomocy kuchennych.
  8 czerwca 2022

  Oferta pracy: pracownik ds. utrzymania czystości

  W związku ze stałym podnoszeniem jakości usług, oferowanych przez Uzdrowisko Nałęczów, poszukujemy osób na stanowisko: pracownik ds. utrzymania czystości. Jeśli poważnie podchodzisz do pełnionych obowiązków – dołącz do nas!
  24 maja 2022
  Klub Atrium

  28 maja Klub Atrium nieczynny (rezerwacja na wyłączność)

  Drodzy Goście, w sobotę 28 maja 2022 r. Klub Atrium (bar) będzie nieczynny (impreza zamknięta). Przepraszamy za niedogodności.
  22 maja 2022

  Pomysł na prezent z okazji Dnia Matki

  Dzień Matki warto celebrować nie tylko w maju, ale propozycje od SPA Nałęczów to doskonały pomysł na prezent z okazji Jej zbliżającego się święta.
  17 maja 2022

  Klub Atrium zaprasza na wieczorki taneczne

  Zapraszamy na wieczorki taneczne do Klubu Atrium, codziennie w godz. 18:30 - 21:30. Raz na turnus zachęcamy także do wzięcia udziału w wyjątkowym wieczorze tanecznym, prowadzonym przez wodzireja.
  28 kwietnia 2022

  Restauracja Termy Pałacowe: nowy wystrój, nowe menu

  Nasza hotelowa restauracja w Termach Pałacowych przeszła wiosenną metamorfozę. Jesteśmy przekonani, że zarówno nowy wystój, jak i odświeżone menu zyskają uznanie naszych Gości i mieszkańców Nałęczowa.
  15 kwietnia 2022

  Zapraszamy na otwarcie nowego salonu fryzjerskiego

  27 kwietnia 2022 r. zapraszamy na otwarcie nowego salonu fryzjerskiego w hotelu Termy Pałacowe. W godzinach od 12:00 do 17:00 na naszych Gości czekać będą atrakcje.
  31 marca 2022

  Nowość w salonie fryzjerskim: botox na włosy

  Zapraszamy do Salonu Fryzjerskiego w Termach Pałacowych na BOTOX NA WŁOSY – nowość w naszej ofercie! Zabieg głęboko regeneruje i odbudowuje włosy.