Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Aktualności

  26 lutego 2024

  Oczyszczanie wodorowe – HIT wśród zabiegów kosmetycznych

  Spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Oczyszczanie wodorowe to kosmetyczny hit dostępny w ofercie gabinetów SPA Nałęczów!
  5 lutego 2024

  Kompres na włosy – wzmocnienie i odbudowa włosów

  Kompres pielęgnacyjny w SPA Nałęczów to zabieg, który poprawi kondycję zniszczonych włosów, jednocześnie nadając im piękny wygląd!
  13 stycznia 2024

  Barbórka 2023 – święto górników w Uzdrowisku Nałęczów

  13 grudnia 2023 r. w Klubie Atrium odbyło się wyjątkowe wydarzenie: tradycyjna Barbórka z udziałem znakomitych gości naszego Uzdrowiska oraz niezapomnianym występem orkiestry górniczej.
  4 stycznia 2024

  Pokoje KOMFORT w Termach Pałacowych już do dyspozycji gości. Promocja!

  Od grudnia nasi Goście mają już do dyspozycji nowe pokoje Komfort w Termach Pałacowych. Do wyremontowanych, modnie i funkcjonalnie urządzonych wnętrz w naszym sztandarowym hotelu zapraszamy na zimowe pakiety pobytowe.
  3 stycznia 2024
  Sylwester w Nałęczowie

  Sylwester w Nałęczowie. Wyjątkowa noc!

  To była wyjątkową noc w Uzdrowisku Nałęczów. Muzyczna zabawa, pyszne menu sylwestrowe i przede wszystkim doskonałe nastroje naszych Gości wprowadziły wszystkich szampańsko w Nowy Rok.
  2 stycznia 2024

  Olgierd Łukaszewicz w Uzdrowisku Nałęczów

  Gość specjalny Uzdrowiska Nałęczów - Olgierd Łukaszewicz, znakomity aktor filmowy i teatralny, przedstawi "Konstytucję dla Europy 1831".
  20 grudnia 2023

  Godziny otwarcia basenu i SPA w okresie świątecznym

  Drodzy Goście, zachęcamy do zapoznania się z informacją o godzinach otwarcia basenu Atrium i bazy zabiegowej SPA w okresie świąteczno-noworocznym.
  13 grudnia 2023
  Masaż ma-uri

  Masaż MA-URI: odzyskaj równowagę ciała i ducha

  Zapraszamy na wyjątkowy masaż, który pozwala uzyskać równowagę ciała i umysłu. Polinezyjski masaż ma-uri to masaż całego ciała o terapeutycznym działaniu na organizm.