Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Aktualności

  9 czerwca 2023

  Święto Krainy Lessowych Wąwozów w Uzdrowisku Nałęczów

  Już w ten weekend – 10 i 11 czerwca 2023 r. – odbędzie się “Święto Krainy Lessowych Wąwozów” – bezpłatne wydarzenie z atrakcjami dla całej rodziny.
  27 maja 2023

  Oferta SPA dla nastolatków – Dzień Dziecka w SPA Nałęczów

  W gabinetach SPA w Termach Pałacowych czeka na najmłodszych pełna relaksu niespodzianka: specjalna oferta zabiegów SPA dla dzieci i młodzieży. Wyjazd do SPA z dziećmi będzie teraz wyjątkową atrakcją dla całej rodziny!
  22 maja 2023

  Pomysł na prezent z okazji Dnia Matki

  Dzień Matki warto celebrować nie tylko w maju, ale propozycje od SPA Nałęczów to doskonały pomysł na prezent z okazji Jej zbliżającego się święta.
  16 maja 2023

  Uzdrowiska Polskie na targach turystycznych w Szczecinie

  Na jednej z największych imprez plenerowych na Pomorzu Zachodnim, przebiegającej pod hasłem “Festiwal podróży i czasu wolnego”, nie mogło zabraknąć Grupy Uzdrowiska Polskie.
  20 kwietnia 2023

  Dzień otwarty w Salonie Fryzjerskim SPA Nałęczów

  Zapraszamy na Dzień Otwarty. W naszym salonie kosmetycznym: konsultacje trychologiczne, loteria prezentowa, porady ekspertów (fryzjerskie i kosmetyczne). Już 27 kwietnia w Termach Pałacowych. Czekamy na Was!
  5 kwietnia 2023

  Godziny otwarcia basenu i SPA w okresie świątecznym

  Drodzy Goście, zachęcamy do zapoznania się z informacją o godzinach otwarcia basenu Atrium i bazy zabiegowej SPA w okresie wielkanocnym.
  21 marca 2023

  Oczyszczanie wodorowe – HIT wśród zabiegów kosmetycznych

  Spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Oczyszczanie wodorowe to kosmetyczny hit dostępny w ofercie gabinetów SPA Nałęczów!
  15 marca 2023
  Dzień Kobiet

  Pielęgnacja dla kobiet – spotkanie z ekspertkami

  Tydzień temu - 8 marca - w SPA Nałęczów świętowaliśmy Dzień Kobiet z Yonelle. Bardzo dziękujemy uczestniczkom za wizytę w naszym SPA.