Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Aktualności

  15 lipca 2021
  Zawody balonowe w Nałęczowie

  Nieziemskie widowisko: zawody balonowe znów w Nałęczowie

  Już na początku sierpnia nad nałęczowskie niebo powrócą balony. To kolorowe widowisko co roku zachwyca kuracjuszy, turystów i mieszkańców naszej gminy.
  7 lipca 2021
  wody lecznicze w Nałęczowie

  Zapraszamy do Pijalni Wód Mineralnych w Nałęczowie

  Każdy gość Uzdrowiska Nałęczów, przebywający na kuracji uzdrowiskowej i pobycie leczniczym z zabiegami, za okazaniem karty pobytu może korzystać bezpłatnie z kuracji pitnej w Pijalni Wód Mineralnych.
  29 czerwca 2021
  Pasja w podrózy

  “Pasja w Podróży” – Odeta Moro na Lubelszczyźnie

  Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego, w którym ekspert Uzdrowiska Nałęczów wyjaśnia, z jakimi problemami najczęściej borykają się pacjenci i jak wygląda rehabilitacja po COVID-19.
  25 czerwca 2021
  Oferty pracy Nałęczów

  Uzdrowisko Nałęczów szuka pracowników do gastronomii

  Jeśli szukasz zatrudnienia na okres wakacyjny, mamy dla Ciebie propozycję pracy na stanowisku: Kucharki / Kucharza, Kelnerki / Kelnera, Pomocy Kuchennej.
  23 czerwca 2021

  Hotelowa jadalnia w Starych Łazienkach dostępna dla gości

  Miło nam poinformować, że hotelowa jadalnia w Starych Łazienkach jest już dostępna dla Gości, przebywających w hotelu. W pięknej aranżacji sali, nawiązującej do klasycystycznego stylu, w jakim powstały Stare Łazienki, nasi Goście z pewnością spędzą przyjemnie czas.
  7 czerwca 2021

  Uzdrowisko Nałęczów partnerem akcji “Onkoodpowiedzialni”

  Jako propagatorzy zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, wspieramy inicjatywę "Onkoodpowiedzialni", zorganizowaną przez Neo Hospital, której celem jest edukacja i profilaktyka onkologiczna.
  17 maja 2021
  Ogródek restauracyjny

  Zapraszamy do restauracji i ogródka restauracyjnego w Termach Pałacowych

  Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i letniego ogródka w Termach Pałacowych, gdzie serwujemy pyszne dania z naszego specjalnego menu.
  12 maja 2021

  Nowe warunki przyjęć na rehabilitację po COVID-19

  Decyzją Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 06.05.2021 r.  nastąpiła zmiana warunków przyjęć w ramach rehabilitacji po COVID - 19.