Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów w ten weekend

  To będzie niezwykły weekend w Nałęczowie! Od jutra do niedzieli (21-23 czerwca br.) trwać będzie Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów, z mnóstwem atrakcji i imprez, na które serdecznie Was zapraszamy.

  Uzdrowisko Nałęczów, jak co roku, jest partnerem wydarzenia. Zapraszamy na nasze stoisko w sobotę 22 czerwca przy Termach Pałacowych. Od 10:00 do 15:00 będzie można nie tylko zapoznać się ze szczegółami naszej oferty: leczniczej, rehabilitacyjnej, wypoczynkowej i SPA, ale także skorzystać z bezpłatnego pomiaru saturacji i ciśnienia krwi. Na miejscu będzie również nasz kosmetolog, który odpowie na pytania dotyczące profesjonalnej i domowej pielęgnacji skóry.

  Co jeszcze w programie Festiwalu?

  Wystawy, warsztaty i mnóstwo muzyki, m.in. koncert LIBERA czy Koncert Symfoniczny, które odbędą się przy naszych obiektach: Termach Pałacowych i Starych Łazienkach na terenie Parku Zdrojowego.

  Uwaga! W czasie tego weekendu Park Zdrojowy zostanie oficjalnie otwarty po rewitalizacji. Musicie dołączyć do wydarzeń i zobaczyć, jak tu jest pięknie.

  Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów
  Program wydarzeń
  Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów
  Koncert symfoniczny
  Nałęczowski Festiwal Otwartych Ogrodów
  Liber - koncert