Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Day SPA


  Pakiety DAY SPA  Day SPA w Uzdrowisku Nałęczów

  Day SPA w Uzdrowisku Nałęczów, czyli jednodniowy pobyt z wybranymi zabiegami pielęgnacyjnym, to oferta dla osób potrzebujących troskliwej pielęgnacji w krótkim czasie. Przygotowaliśmy dla Państwa trzy atrakcyjne pakiety z zabiegami SPA, które z pewnością można wpisać w zapełniony po brzegi kalendarz zadań i obowiązków.

  Do dyspozycji naszych Gości oddajemy łącznie 11 gabinetów zabiegowych odnowy biologicznej i 7 gabinetów kosmetycznych z bogatą ofertą zabiegów. Nasz doświadczony zespół pomoże dobrać idealny program regeneracyjny, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

  Day SPA i relaks w Kompleksie Wodnym Atrium

  Na chwile radosnego i kojącego relaksu zapraszamy także do Kompleksu Wodnego Atrium, w którym na Gości czeka basen Aquatonic, z torami do pływania oraz sztuczną rzeką. Relaks w basenie urozmaicają ponadto gejzery, dysze masujące i łabędzia szyja, zapewniające głęboki masaż ciała, rozluźnienie mięśni i dodające witalności. Do dyspozycji Gości są również jacuzzi, łóżka bąbelkowe i ławeczki perełkowe - masaż cząsteczkami powietrza dotlenia ciało, poprawia ukrwienie i rozluźnia, a także sauny - sucha i mokra.

  W Kompleksie znajduje się także jedyny w Polsce basen białej glinki, sprowadzanej specjalnie na potrzeby zabiegów z Grecji.

  Całodzienne atrakcje w Atrium przewiduje jeden z powyższych pakietów.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Day SPA, jednocześnie przypominając, że Uzdrowisku Nałęczów warto spędzić również kilka dni regeneracyjnego relaksu. Zachęcamy więc do poznania naszych pakietów na kilkudniowe pobyty SPA w urokliwym i prozdrowotnym Nałęczowie.