Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Day SPA Atrium

  Pakiet: Day SPA Atrium


  Cały dzień w Kompleksie Wodnym Atrium. Rozrywka i zabiegi odnowy biologicznej pozwolą Ci oderwać się od codzienności i nabrać sił przed powrotem do pracy.


  Cena 329 zł/os.


  W cenie pakietu Day SPA Atrium 2024:

  • jednorazowy nieograniczony wstęp do Kompleksu Wodnego Atrium (basen Aquatonic, jacuzzi, sauny),

  • 1 x seans w basenie białej glinki*,

  • obiad w restauracji w Termach Pałacowych,

  • 1 x zabieg pielęgnacyjny twarzy w salonie kosmetycznym w Termach Pałacowych: peeling kawitacyjny na twarz z maską indywidualnie dobraną do potrzeb skóry.

  • * seans w basenie białej glinki do zrealizowania w trakcie jednorazowego wstępu do Kompleksu.

  Poznaj nasze zabiegi

  Peeling kawitacyjny z maską - to zabieg oczyszczania naskórka za pomocą ultradźwięków, polecany przy skórze bardzo wrażliwej i delikatnej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek. Daje efekt głębokiej pielęgnacji i regeneracji bez efektów ubocznych, zwiększa przepuszczalność błon komórkowych, umożliwiając lepszą aplikację substancji czynnych.

  Kompleks Wodny Atrium - do dyspozycji jest 300 mkw basen Aquatonic z torami do pływania i sztuczną rzeką, a także urządzeniami do hydromasażu, dodatkowo korzystać można z jacuzzi, łóżek bąbelkowych i ławeczek perełkowych oraz saun - suchej i mokrej.

  Basen białej glinki - umożliwia kąpiel całego ciała w basenie wypełnionym białą glinką, poprawiającą wygląd skóry. Kąpiel łagodnie oczyszcza i odżywia skórę, działając jednocześnie odświeżająco. Po zabiegi skóra jest wygładzona i aksamitna w dotyku.  Usługi pozapakietowe (dodatkowo płatne):  Korzystanie z usług i oferty Spółki oznacza akceptację  przez Pacjenta/Gościa obowiązującego w Spółce Regulaminu.