Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Day SPA de LUXE

  Pakiet: Day SPA de Luxe


  Day SPA to specjalnie dobrane zabiegi, dzięki którym w ciągu jednego dnia odzyskasz dobrą formę i siły witalne. To również doskonały sposób na prezent dla bliskiej Ci osoby.


  Cena 449 zł/os.


  W cenie pakietu Day SPA de Luxe:

  • obiad w restauracji Term Pałacowych,

  • 1 x rytuał aromaterapeutyczny całego ciała,

  • 1 x zabieg na twarz do wyboru spośród: ROZŚWIETLENIE lub REWITALIZACJA,

  • 1 x peeling całego ciała (do 45 min.).

  Poznaj nasze zabiegi

  ROZŚWIETLENIE - zabieg na twarz, który błyskawicznie poprawia wygląd cery, odświeża i nawilża. Pozostawia odczuwalny efekt rozświetlenia i rozjaśnienia cery. Skóra po zabiegu jest zachwycająco gładka, promienieje świeżością i młodzieńczym blaskiem. Czas trwania: do 45 min.

  REWITALIZACJA - zabieg na twarz, który doskonale sprawdza się jako zabieg bankietowy. Błyskawicznie odmienia wygląd skóry, która staje się supergładka, świeża, odnowiona. Jaśnieje młodzieńczym blaskiem i zdrowym kolorytem. Nasycona wilgocią zyskuje jędrność i wygląda młodziej. Czas trwania: do 45 min.

  Rytuał aromaterapeutyczny całego ciała - to holistyczny rytuał pielęgnacyjny wykonany na specjalnie przygotowanych mieszankach olejków esencjonalnych na bazie oleju ze słodkiego migdała. Znany i stosowany już w starożytności jest najprzyjemniejszym sposobem na poprawę zdrowia, samopoczucia i sprawności fizycznej. Zabieg relaksuje i obniża poziom stresu, poprawia odżywienie skóry, usprawnia usuwanie toksyn z organizmu. Czas trwania: do 60 min.  Usługi pozapakietowe (dodatkowo płatne):

  Korzystanie z usług i oferty Spółki oznacza akceptację  przez Pacjenta/Gościa obowiązującego w Spółce Regulaminu.