Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Jaki kod skierowania na kardiologiczną rehabilitację uzdrowiskową?

  Jesteś po zawale serca lub operacji kardiochirurgicznej? Profesjonalną rehabilitację od szczegółowej diagnozy, poprzez indywidualnie dobrane zabiegi zapewnią Ci specjaliści Uzdrowiska Nałęczów. Zwróć się do swojego lekarza z prośbą o wystawienie skierowania na rehabilitację kardiologiczną.

  Turnus leczniczy lub rehabilitacyjny w uzdrowisku jest ważny dla pacjentów przewlekle chorych lub po przebyciu ostrych stanów chorobowych, np. po zawale serca czy operacjach kardiologicznych, tym bardziej, że terapie prowadzone w uzdrowiskach są ukierunkowane na jednoczasowe leczenie nie tylko schorzenia głównego, ale także schorzeń współistniejących.

  Różne formy zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych, aktywność fizyczna, mikroklimat uzdrowiska, dieta, sprzyjające leczeniu otoczenie – wszystkie bodźce mogą dawać odpowiedź ogólnoustrojową, korzystnie wpływając na pracę wielu narządów.

  Skierowanie na rehabilitację finansowaną przez NFZ

  Rehabilitacja lecznicza realizowana jest w oparciu o skierowanie wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego posiadającego aktualną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia po weryfikacji dokumentacji medycznej i oceny stanu zdrowia pacjenta.


  Zapamiętaj
  kod skierowania na rehabilitację kardiologiczną:  4308


  Dlaczego warto skorzystać z rehabilitacji po zawale serca i chorobach kardiologicznych w Uzdrowisku Nałęczów?

  • Szpital Kardiologiczny Z. L. “Uzdrowisko Nałęczów” to specjalistyczny obiekt z poradnią oraz gabinetami do diagnostyki i rehabilitacji kardiologicznej wyposażonymi w nowoczesny sprzęt.
  • Nad zdrowiem oraz bezpieczeństwem leczenia przez całą dobę czuwa personel medyczny.
  • Rehabilitacja ustalana jest przez lekarza indywidualnie dla pacjenta. Do wyboru jest ponad sto zabiegów leczniczych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii i diagnostyki, które umożliwiają efektywną poprawę stanu zdrowia.
  • Atutem Uzdrowiska Nałęczów jest specyficzny, niskobodźcowy mikroklimat, samoczynnie obniżający ciśnienie tętnicze krwi i zmniejszający dolegliwości chorób serca.