Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Magiczny Dotyk

  Pakiet: Magiczny Dotyk


  Pakiet Magiczny Dotyk to bezpośredni kontakt z doświadczonym terapeutą, który indywidualnie dobierze masaż manualny - relaksujący lub leczniczy, stanowiący podstawę tego pakietu. Sprawdzone panaceum na szalone tempo życia, wszechobecny stres i brak ruchu.  W cenie pakietu:

  • 2 noclegi w Termach Pałacowych

  • 3 posiłki na dobę

  • do wyboru: 1 x bicze szkockie lub 1 x okład FANGO

  • 1 x masaż klasyczny częściowy

  • 1 x masaż egzotyczny do wyboru spośród: masaż gorącymi kamieniami, masaż bańką chińską, masaż świecą lub rytuał aromaterapeutyczny

  • 1 x zabieg pielęgnacyjny na ciało (zabieg oliwny lub czereśniowy)

  • 1 x seans w basenie białej glinki

  • nieograniczony wstęp na basen Aquatonic w Kompleksie Wodnym Atrium

  • bezpłatne wypożyczenie kijków do nordic walking

  • 1 x słodkie popołudnie

  • codzienna kuracja wodami leczniczymi w Pijalni Zdrojowej

  • codzienne wieczorki taneczne w Klubie Atrium z muzyką na żywo**
   - niedziela-czwartek w godz. 18:30 - 21:30 - wstęp wolny
   - piątek-sobota w godz. 18:30 - 23:00 - wstęp 15 zł

  *zabiegi SPA realizowane są w Termach Pałacowych lub w Kompleksie Wodnym Atrium
  **rezerwacja stolików każdego dnia dodatkowo płatna

  Poznaj nasze zabiegi*

  Masaż klasyczny częściowy - polega na silnym mechanicznym działaniu na tkanki, wykonywanym przez masażystę, powodującym przekrwienie, rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni. Masaż ma działanie łagodzące dolegliwości bólowe, poprawia krążenie, zwiększa sprężystość tkanek, działa rozluźniająco, zwiększa dopływ krwi żylnej do serca, usprawnia krążenie limfatyczne. Czas trwania: do 20 min.

  Masaż gorącymi kamieniami - to masaż bazaltowymi kamieniami pochodzenia wulkanicznego. Bardzo odpręża, rozluźnia mięśnie i pobudza krążenie krwi. Zapewnia niezwykle przyjemne odczucia, łagodzi objawy stresu, poprawia elastyczność i jędrność skóry. Czas trwania: do 80 min.

  Masaż świecą ze szlachetnych maseł i olejów roślinnych. Skóra po masażu jest odżywiona, elastyczna i jedwabiście gładka. Dodatkowo zabieg rozluźnia mięśnie, usprawnia usuwanie toksyn z organizmu i relaksuje. Czas trwania: do 50 min.

  Masaż bańką chińską - to masaż odchudzająco - modelujący, wykonywany przy pomocy gumowej akupunkturowej bańki próżniowej. Jest to specjalnie przygotowany program do walki z cellulitem, modelujący sylwetkę, zmniejszający widoczność rozstępów i jednocześnie polepszający ukrwienia i odżywienie mięśni i stawów. Czas trwania: do 60 min.

  Rytuał aromaterapeutyczny - to holistyczny rytuał pielęgnacyjny wykonany na specjalnie przygotowanych mieszankach olejków esencjonalnych na bazie oleju ze słodkiego migdała. Znany i stosowany już w starożytności jest najprzyjemniejszym sposobem na poprawę zdrowia, samopoczucia i sprawności fizycznej. Zabieg relaksuje i obniża poziom stresu, poprawia odżywienie skóry, usprawnia usuwanie toksyn z organizmu. Czas trwania: do 60 min.

  Zabieg oliwny - to zabieg oparty na bogactwie bezcennych składników odżywczych pochodzących z oliwek i liści drzewa oliwnego. Działa na skórę kojąco, wzmacnia jej naturalną odporność, zabezpiecza ją przed odwodnieniem, a także likwiduje szorstkość skóry. Czas trwania: do 45 min.

  Zabieg czereśniowy - to spektakularny zabieg o głębokim zapachu świeżych czereśni. Chroni komórki i DNA skóry przed działaniem wolnych rodników, nawilża, zawiera witaminę E w postaci alfa- i gama tokoferolu, witaminy A, C, K i flowonoidy, kwas eleostearynowy, który pełni funkcję filtra, antocjaniny (przeciwzapalne oraz wzmacniające ściany naczyń krwionośnych). Czas trwania: do 45 min.

  FANGO - to rozgrzewający okład, który przynosi ulgę w bólach kręgosłupa, dolegliwościach stawów i bólach mięśniowych. Zmniejsza objawy stresu. Czas trwania: do 20 min.

  Bicze szkockie - zabieg ten polega na omywaniu ciała intensywnym strumieniem wody, naprzemiennie ciepłym i zimnym. Wpływa to stabilizująco na autonomiczny układ nerwowy, pobudza krążenie i oddychanie oraz przemianę materii. Łączy w sobie jednoczesne działanie ciśnienia na ciało (efekt masażu) i temperatury, co wzmaga reakcje fizjologiczne poddawanej zabiegowi okolicy ciała. Czas trwania: do 5 min.  CENNIK 2024

  CENA ZA POBYT 2 NOCE OD OSOBY
  POKÓJ SEZON A
  01.04-31.10
  SEZON B
  01.01-31.03 oraz 01.11-31.12
  TERMY PAŁACOWE
  Apartament VIP 2-osobowy 1700 zł 1650 zł
  Apartament VIP 2-osobowy dla 1 osoby 1870 zł 1815 zł
  Apartament 2-osobowy 1620 zł 1570 zł
  Apartament 2-osobowy dla 1 osoby 1760 zł 1670 zł
  Pokój LUX 1-osobowy 1650 zł 1570 zł
  Pokój LUX 2-osobowy 1485 zł 1430 zł
  Pokój KOMFORT 1-osobowy 1580 zł 1540 zł
  Pokój KOMFORT 2-osobowy 1450 zł 1410 zł
  Uwagi:

  • Pobyty dzieci do lat 6 realizowane są w ramach ceny pobytu prawnych opiekunów tych dzieci (na wspólnym łóżku z osobą dorosłą).
  • Pobyty dzieci od 6 do 12 lat - 50% rabatu od ceny pobytu hotelowego ze śniadaniem lub pełnym wyżywieniem - w sezonie A i B.
  • Łóżeczko dla dziecka - 40 zł.
  • Pobyty dzieci powyżej 12 lat rozliczane są na takich samych zasadach, jak pobyty osób dorosłych.
  • Pakiet dedykowany jest dla osób dorosłych. Osobom poniżej 18 roku życia nie wykonujemy zabiegów SPA oraz leczniczych. Zachęcamy do zapoznania się z dedykowaną dla najmłodszych ofertą gabinetów kosmetycznych: zabiegi dla dzieci.
  • Planując pobyt ze swoim pupilem pamiętaj, że zwierzęta gościmy wyłącznie w obiektach Termy Pałacowe i Stare Łazienki. Opłata za dobę wynosi: 50 zł.
  Usługi pozapakietowe (dodatkowo płatne):

  Parking (dodatkowo płatny):

  • parking niestrzeżony przy Termach Pałacowych - 20 zł/doba (rezerwacja niewymagana).
   Na parkingu dostępna jest stacja ładowania pojazdów elektrycznych - Pover EV.

  Montaż windy

  Informujemy, że do 1 lipca 2024 r. będzie trwała wymiana i montaż nowej windy w Termach Pałacowych.

  Dbając o Państwa komfort, uruchomiliśmy dodatkową windę, do której wejścia znajduje się w drugiej części obiektu.

  Dziękujemy za wyrozumiałość.  Korzystanie z usług i oferty Spółki oznacza akceptację  przez Pacjenta/Gościa obowiązujących w Spółce Regulaminów.

  REZERWUJ on-line pobyt w hotelu TERMY PAŁACOWE
  Rezerwacja pobytów w pozostałych obiektach tylko telefonicznie lub mailowo.