Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  SPA dla dzieci

  Pobyt w Uzdrowisku Nałęczów to doskonały pomysł na urlop dla całej rodziny. Ferie, wakacje czy długie weekendy warto spędzić w miejscu, które zapewnia nie tylko wypoczynek, ale także pozwala poprawić zdrowie, formę oraz samopoczucie psychiczne. Wspólny czas uatrakcyjni też spa dla rodzin z dziećmi, bowiem w naszych gabinetach kosmetycznych na naszych najmłodszych gości czeka pełna relaksu niespodzianka! 


  Zabiegi SPA dla dzieci

  W gabinetach kosmetycznych w Termach Pałacowych najmłodsi znajdą propozycję skierowaną wyłącznie dla nich. Zabiegi SPA dla dzieci przewidują program na twarz, ciało, dłonie i stopy, a także upiększające młode damy zabiegi kosmetyczne. Nasza pełna empatii kadra zapewnia nie tylko fantastyczne efekty zabiegów, ale również miłą, bezstresową atmosferę, dzięki której pobyt w SPA Nałęczów będzie prawdziwym relaksem.

  Naszą ofertę kierujemy do dzieci powyżej 10 roku życia.

  Ceny zabiegów SPA dla dzieci można znaleźć na stronie cennika SPA  SPA dla rodzin

  Dzięki ofercie Uzdrowiska Nałęczów, wyjazd do SPA z dziećmi jest wyjątkową atrakcją dla całej rodziny! Wspaniałe walory krajobrazowe, możliwość zwiedzania ciekawych okolic i przede wszystkim Kompleks Wodny Atrium, miejsce cieszące się niesłychaną popularnością wśród gości nałęczowskiego kurortu, szczególnie tych najmłodszych są doskonałym uzupełnieniem rodzinnego wypoczynku.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pakietami z krótszymi czy dłuższymi pobytami w atrakcyjnym o każdej porze roku Nałęczowie.  Korzystanie z usług i oferty Spółki oznacza akceptację  przez Pacjenta/Gościa obowiązującego w Spółce Regulaminu.

  Dla bezpieczeństwa i zdrowia naszych Gości wszelkie usługi są dostosowane do obwiązujących rozporządzeń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia i mogą nieznacznie różnić się od oferowanych.