Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Zimowe pakiety promocyjne

  Zimowe pakiety promocyjne


  Zwalcz zimową chandrę dzięki naszym pakietom regeneracyjnym. Specjalnie dobrane zabiegi w aż sześciu różnorodnych pakietach pomogą uporać się z najczęstszymi problemami, z jakimi nasze ciało zmaga się o tej porze roku. Ta wyjątkowa oferta SPA Nałęczów dostępna jest teraz w zimowej promocji, która potrwa aż do końca marca.


  Cena pakietów już od 109 zł/os.

  Promocyjna oferta obowiązuje od poniedziałku do czwartku i trwa do 30 marca 2023 r.  Pakiet I:

  Rozświetlenie Yonelle – zabieg bankietowy na twarz. Błyskawicznie poprawia wygląd skóry, odświeża, rozjaśnia i nawilża.

  Kompres na włosy – wzmacnia włosy i odbudowuje je od wewnątrz. Uszczelnia, przywraca im blask oraz witalność. Włosy odzyskują piękny wygląd, stają się miękkie, zregenerowane, elastyczne, wygładzone, doskonale odżywione i nabierają wspaniałego blasku.

  Cena pakietu: 300 zł 249 zł/os. / 100 min.

  Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 249 zł  Pakiet II:

  Masaż całego ciała ciepłymi stemplami wypełnionymi aromatycznymi ziołami i kryształkami soli. Wyjątkowo relaksacyjny zabieg, poprawia krążenie, usuwa toksyny z organizmu i odpręża, rozluźnia mięśnie i łagodzi ból.

  Kąpiel aromatyczna – zmniejszenie bólu i napięcia mięśni, usuwa toksyny, pobudza do regeneracji komórek, zmniejsza stres.

  Cena pakietu: 265 zł 230 zł/os. / 75 min.

  Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 230 zł  Pakiet III:

  Okład na całe ciało – dzięki bardzo dużej zawartości aminokwasów, witamin, mikro i makroelementów stymuluje rozkład tłuszczów i redukuje tkankę tłuszczową. Nadaje skórze elastyczność i miękkość oraz pomaga kształtować sylwetkę.

  Promienna twarz – zabieg pielęgnacyjny na twarz, dzięki innowacyjnym składnikom aktywnym doskonale wygładza zmarszczki i nawilża skórę. Zwiększa napięcie mięśni powodując długotrwały efekt świeżości, stymuluje i wzmacnia komórki skóry, prowadząc do redukcji zmarszczek i zwiększenia elastyczności.

  Cena pakietu: 280 zł 229 zł/os. / 50 min.

  Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 229 zł  Pakiet IV:

  Infuzja tlenowa – oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.

  W prezencie: Oxybrazja – polega na złuszczaniu skóry za pomocą tlenu i soli fizjologicznej. Złuszczanie powoduje natychmiastowe odświeżenie, rozświetlenie i nawilżenie skóry, także tej wyjątkowo wrażliwej.

  Cena pakietu: 380 zł 210 zł/os. / 60 min.

  Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 210 zł  Pakiet V:

  Odpręż się i odzyskaj równowagę podczas relaksujących zabiegów. Pakiet dedykowany dla osób potrzebujących szybkiej regeneracji.

  Masaż częściowy • Okład fango • Kąpiel aromatyczna

  Cena pakietu: 165 zł 129 zł/os. / 55 min.

  Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 129 zł  Pakiet VI:

  Pakiet specjalnie dobranych zabiegów oczyszczająco-rewitali- zujących. Dedykowany osobom, u których występuje uczucie ciężkości oraz narażonym na stres, które wymagają usunięcia toksyn z organizmu.

  Detox • Drenaż limfatyczny • Bicze szkockie

  Cena pakietu: 155 zł 109 zł/os. / 55 min.

  Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 109 zł  Korzystanie z usług i oferty Spółki oznacza akceptację  przez Pacjenta/Gościa obowiązującego w Spółce Regulaminu.

  Dla bezpieczeństwa i zdrowia naszych Gości wszelkie usługi są dostosowane do obwiązujących rozporządzeń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia i mogą nieznacznie różnić się od oferowanych.