Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Hit na lato! – infuzja tlenowa i oxybrazja

  HIT NA LATO: pielęgnacja i odmładzanie skóry pakiet promocyjny


  Infuzja tlenowa i oxybrazja to dwa wyjątkowe zabiegi na twarz: nawilżające, odmładzające, rozświetlające, czyli... doskonale przygotowujące na wakacje! Zestawiliśmy je w atrakcyjny pakiet: godzinną profesjonalną pielęgnację twarzy, którą w czerwcu oferujemy w bardzo korzystniej cenie.


  Promocyjna ważna do do 22 czerwca 2023 r. i obowiązuje od poniedziałku do czwartku z wyłączeniem 8.06 (Boże Ciało).  Pakiet: Pielęgnacja i odmładzanie skóry

  Infuzja tlenowa – oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek.

  W prezencie: Oxybrazja – polega na złuszczaniu skóry za pomocą tlenu i soli fizjologicznej. Złuszczanie powoduje natychmiastowe odświeżenie, rozświetlenie i nawilżenie skóry, także tej wyjątkowo wrażliwej.

  Cena pakietu: 380 zł 210 zł/os. / 60 min.

  Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni przed promocją: 380 zł  Korzystanie z usług i oferty Spółki oznacza akceptację  przez Pacjenta/Gościa obowiązującego w Spółce Regulaminu.

  Dla bezpieczeństwa i zdrowia naszych Gości wszelkie usługi są dostosowane do obwiązujących rozporządzeń Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia i mogą nieznacznie różnić się od oferowanych.