Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Lekarze POZ o rehabilitacji uzdrowiskowej – konferencja na Lubelszczyźnie

  6-7 kwietnia 2024 r. w Janowie Podlaskim odbyła się III edycja konferencji “Wiosna e–zdrowia i koordynacji na Lubelszczyźnie”. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu.

  To były dwa dni pełne merytorycznych wykładów i warsztatów, dotyczących zmian zachodzących w medycynie rodzinnej i całej ochronie zdrowia, z naciskiem na rozwiązania cyfrowe oraz opiekę koordynowaną.

  Spółka Z. L. “Uzdrowisko Nałęczów” wsparła to wydarzenie, które było doskonałą okazją do spotkania z wybitnymi gośćmi i prelegentami.

  Jednym z prelegentów konferencji był dr Rafał Sypuła z wykładem “Rola Rehabilitacji Uzdrowiskowej w praktyce lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej”. To zagadnienie jest dla nas szczególnie istotne, na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy bowiem przekonani, że uzdrowiska są doskonałym miejscem do prowadzenia rehabilitacji. Renomę Uzdrowiska Nałęczów od wielu lat buduje profesjonalna rehabilitacja kardiologiczna.

  „Wiosna e-zdrowia i koordynacji na Lubelszczyźnie” to cykliczne wydarzenie organizowane przez Lubelski Związek Lekarzy Rodzinnych – Pracodawców.