Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Angielski weekend w Uzdrowisku Nałęczów!

  angielski weekend

  To był prawdziwie angielski weekend w Uzdrowisku Nałęczów!

  Rozpoczęliśmy go odsłonięciem tablicy jubileuszowej, upamiętniającej Sue Ryder – brytyjską filantropkę, wielką przyjaciółkę Polski i Polaków. To w naszym kraju powstało 30 „żywych pomników”, ufundowanych przez Lady Ryder: szpitali, domów opieki i pomocy. Jednym z nich był pawilon angielski w Nałęczowie.

  Przy Pawilonie Angielskim stanął także w ten weekend nasz namiot, w którym odwiedzający nas goście mogli skorzystać z konsultacji fizjoterapeutycznych i kosmetycznych, a także zapoznać się z ofertą naszych pakietów pobytowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też nasze kosmetyki SPA Nałęczów oraz produkty uzdrowiskowe: borowina i solanka, które można było nabyć podczas tego spotkania w ramach Nałęczowskiego Festiwalu Otwartych Ogrodów.

  To nie koniec naszyć angielskich wątków. W ofercie Restauracji Termy Pałacowe pojawiły się dwie nowości, które kusić będą naszych gości nieco dłużej. Zapraszamy na drink Angielskie Orzeźwienie oraz tradycyjny angielski deser Eton Mess do naszej restauracji, a w upalne dni szczególnie na jej letni taras.

  Mamy nadzieje, że nasi goście i kuracjusze spędzili mili weekend w angielskim stylu.

  Pawilon Angielski
  namiot
  oferta restauracji