Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Zasady rezerwacji pobytów komercyjnych w trakcie pandemii


  Zasady rezerwacji pobytów komercyjnych w trakcie pandemii


  Z przyjemnością informujemy, że wznowiliśmy działalność uzdrowiskową w zakresie komercyjnych pobytów leczniczych i rehabilitacyjnych oraz uzdrowiskowych i wypoczynkowych. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące rezerwacji pobytów w naszych obiektach.  1. Czy we wszystkich obiektach Uzdrowiska Nałęczów wymagany jest negatywny wynik testu w kierunku SARS-CoV-2?
   W naszych hotelach: Termy Pałacowe i Stare Łazienki test na koronawirusa nie jest wymagany. Niemniej, obiekty te działają w reżimie sanitarnym, zgodnym z obowiązującymi rozporządzeniami, zapewniającymi bezpieczeństwo naszym Gościom.

  2. W jakich obiektach warunkiem przyjęcia jest negatywny wynik testu na koronawirusa?

   W obiektach uzdrowiskowych: Szpital Kardiologiczny, Sanatorium Książę Józef, Sanatorium Fortunat, Pawilon Angielski warunkiem przyjęcia jest negatywny wynik testu diagnostycznego RT PCR w kierunku SARS-CoV-2. Badanie należy wykonać w terminie nie wcześniejszym niż 4 dni przed przyjazdem lub na miejscu - w obiekcie Uzdrowiska Nałęczów (koszt 290,00 zł).

  3. Czy są wyjątki? Kto może przyjechać bez testu PCR?

   Z obowiązku wykonania testu PCR są zwolnione:

   - osoby po przebytej chorobie COVID-19, tzw. „ozdrowieńcy”, u których wykryto obecność wirusa SARS-CoV-2 w przeciągu 180 dni (6 miesięcy) przed przyjazdem do obiektu (wymagany wypis szpitalny lub zaświadczenie lekarskie),
   - osoby, które zostały zaszczepione podwójną dawką szczepionki przeciwko COVID-19, począwszy od 14 dni po podaniu drugiej dawki (fakt szczepienia potwierdzany jest w aplikacji gabinet.gov lub na podstawie kodu QR pobranego przez pacjenta).

  4. Kiedy należy wykonać test w kierunku SARS-CoV-2?
   Test należy wykonać nie wcześniej niż 4 dni przed terminem przybycia do Uzdrowiska Nałęczów.

  5. Czy test w kierunku SARS-CoV-2 jest bezpłatny?

   Zachęcamy naszych Gości do kontaktu ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu. Na prośbę pacjenta, uzasadnioną wyjazdem na leczenie uzdrowiskowe lub pobyt PFRON w obiektach, gdzie wymagany jest negatywny wynik testu, lekarz POZ może wystawić skierowanie na darmowy test PCR.

  6. Czy test PCR można wykonać na miejscu, przyjeżdżając do Uzdrowiska Nałęczów?

   Pacjenci nie posiadający negatywnego wyniku badaniu w kierunku SARS-CoV-2 mogą wykonać go w obiekcie Uzdrowiska Nałęczów (pon. - pt. do godz. 09:00). Koszt badania wynosi 290 zł. Do czasu uzyskania wyniku testu, Goście jednak muszą pozostać w tymczasowej izolacji, podczas której obowiązuje bezwzględny zakaz opuszczania pokoi. Dla komfortu naszych Gości, zachęcamy więc ich do tego, by do Uzdrowiska przyjeżdżali z wykonanym wcześniej badaniem.


  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami pobytowymi

  Pakiety pobytowe,
  w których test w kierunku SARS-CoV-2 jest obowiązkowy


  Pakiety pobytowe,
  w których nie jest wymagany test w kierunku SARS-CoV-2  REALIZUJEMY:  Zaprezentowane na tej stronie informacje podlegają bieżącej aktualizacji przez Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" SA i są modyfikowane zgodnie z nowymi wytycznymi GIS odnośnie funkcjonowania hoteli oraz z zarządzeniami i regulacjami ustanowionymi przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej.