Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Zapraszamy na zabiegi SPA w Termach Pałacowych. Strefa SPA czynna codziennie

  Przypominamy, że strefa SPA w naszym hotelu Termy Pałacowe jest czynna codziennie. W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości, wprowadziliśmy niezbędne procedury, zgodne z aktualnymi wytycznymi GIS-u, MZ i WHO. To, co pozostaje niezmienne, to doskonała oferta zabiegów kosmetycznych i SPA, wykorzystujących nie tylko profesjonalizm i doświadczenie naszej kadry, ale także najnowocześniejsze zdobycze kosmetologii.

  Strefa SPA w Termach Pałacowych czynna jest (z wyłączeniem 1 stycznia 2021 r.):

  • od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 17:00
  • w niedzielę w godz. 09:00 – 15:00

  Wizytę można umówić telefonicznie pod nr telefonu

  • +48 797 711 150

  a z kompletną ofertą – zapoznać na naszej stronie: Cennik zabiegów SPA

  Pielęgnacja twarzy i ciała

  Naszym Gościom proponujemy bardzo szeroki wachlarz zabiegów odnowy biologicznej z zakresu hydroterapii, zabiegów cieplnych i elektrycznych. Oferujemy również zabiegi SPA: nawilżające i ujędrniające, liftingujące i poprawiające owal twarzy, programy likwidujące oznaki zmęczenia, problemy naczyniowe czy trądzikowe. Wysokiej jakości sprzęt najnowszej generacji pomoże wymodelować sylwetkę, zlikwidować cellulit czy usunąć martwy naskórek.

  Masaże całego ciała

  Rozluźnienie obolałych mięśni czy przeciążonych stawów zapewnią masaże. W trakcie masażu zadbamy o poprawę krążenia i wzmocnienie metabolizmu ciała, a także o błogi relaks i pielęgnację przy aromaterapii naturalnymi olejkami.

  W naszej ofercie znajdują się zarówno masaże orientalne, np. masaż bańką chińską, masaż kamieniami czy stemplami, jak i klasyczne masaże ciała, głowy czy nóg i stóp.

  Salon fryzjerski w SPA Nałęczów

  W Termach Pałacowych znajduje się łącznie 11 gabinetów zabiegowych odnowy biologicznej i 7 gabinetów kosmetycznych. Nasi Goście skorzystać mogą również z profesjonalnych usług fryzjerskich. Naszą bogatą ofertę upiększającą uzupełnia bowiem salon fryzjerski, zlokalizowany również w naszym sztandarowym hotelu.

  Zabiegi SPA Nałęczów
  Zabiegi SPA Nałęczów
  Zabiegi SPA Nałęczów
  Chwila wytchnienia

  W tym pełnym niepokoju czasie ważny jest relaks i odpoczynek, który pomoże odsunąć negatywne myśli, złość czy frustracje. Dzień w SPA może zdecydowanie poprawić samopoczucie, ważne jednak, by pamiętać o środkach ostrożności i dostosować się do obowiązujących obostrzeń.

  W Uzdrowisku Nałęczów troska o zdrowie zawsze była i jest priorytetem, dlatego też wszystkich naszych Gości zachęcamy do zapoznania się z naszymi działaniami w trakcie epidemii.