Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Podniebne widowisko – zakończyły się zawody balonowe: Nałęczów 2022

  To było widowisko! Zakończyły się 17. Międzynarodowe Zawody Balonowe, czyli kolejna edycja wydarzenia, które co roku przyciąga rzesze kuracjuszy, gości i turystów, podziwiających podniebne zmagania zawodników. Z. L. „Uzdrowisko Nałęczów” SA po raz kolejny z wielką przyjemnością wsparło tę imprezę.

  Sportowa rywalizacja

  Łącznie w czasie zawodów rozegranych zostało 9 konkurencji zawodniczych, a z uwagi na warunki atmosferyczne, nie odbył się tylko jeden lot. Pogoda więc dopisała, o czym przekonali się nie tylko zawodnicy, ale także tłumnie zgromadzenie w Parku Zdrojowym liczni sympatycy balonowego szaleństwa.

  Konkurs „Wygraj lot balonem”

  Tuż przed rozpoczęciem zawodów zakończyliśmy losowanie i wyłoniliśmy zwycięzców naszego konkursu dla Gości, Kuracjuszy i Pacjentów „Uzdrowiska Nałęczów” SA: „Wygraj lot balonem!”, w którym do wygrania były dwa jednoosobowe vouchery na godzinny lot balonem, w czasie trwania balonowych zawodów w Nałęczowie.

  Losowanie nagród przeprowadzono 3 sierpnia 2022 r. o godz. 15:00 w Dziale Sprzedaży Z. L. „Uzdrowisko Nałęczów” SA pod nadzorem trzyosobowej komisji.

  Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Laureatom konkursu!

  Imprezy towarzyszące

  W trakcie zawodów balonowych w Nałęczowie nie zabrakło imprez czy wydarzeń towarzyszących: festynów, koncertów muzycznych czy akcji specjalnych. Wyjątkową promocję dla widzów podniebnych atrakcji przygotowało również SPA Nałęczów.

  W holu hotelu Termy Pałacowe odbył się kiermasz rękodzieła oraz prezentacja naszej kosmetycznej oferty: produktów SPA Nałęczów oraz luksusowych kosmetyków Yonelle, które są uzupełnieniem naszych zabiegów SPA. Nasze ekspertki chętnie doradzały w wyborze odpowiedniej pielęgnacji domowej, a na wszystkich zainteresowanych naszymi kosmetykami czekały prezenty i promocje.

  Zobacz Nałęczów z lotu ptaka!

  Coroczne zawody balonowe to nie jedyna podniebna atrakcja czekająca na gości i kuracjuszy Uzdrowiska Nałęczów. Zachęcamy do zakupu biletu na lot balonem nad Nałęczowem, który z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń i zapierających dech w piersiach widoków.

  Wystarczy obejrzeć naszą galerię – widok z balonowego kosza na budynek “Książę Józef” pokazuje, w jak przepięknym miejscu usytuowane są obiekty Uzdrowiska Nałęczów. To zielona oaza wypoczynku, na który nieustająco zapraszamy.