Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Konkurs – wygraj lot balonem!

  Zarząd Z.L.”Uzdrowisko Nałęczów” S.A. wprowadza konkurs dla Gości, Kuracjuszy i Pacjentów Z.L.”Uzdrowisko Nałęczów” S.A!

  Regulamin konkursu:

  1. W konkursie mogą brać udział wszyscy Goście, Kuracjusze i Pacjenci Z.L.”Uzdrowisko Nałęczów” S.A. którzy w dniach od 27 lipca 2020 roku do 5 sierpnia 2020 roku dokonają zakupów produktów na kwotę minimum 20 zł brutto.
  2. Zakupów można dokonywać w recepcjach obiektów Z.L.”Uzdrowisko Nałęczów” S.A. (w promocji nie biorą udziału zabiegi i inne usługi uzdrowiskowe).
  3. Na odwrocie paragonu należy wpisać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.
  4. Tak wypełniony paragon należy wrzucić do specjalnej urny umieszczonej w recepcjach obiektów Z.L.”Uzdrowisko Nałęczów” S.A. nie później niż do 5 sierpnia 2020 roku (kopia paragonu dostępna na życzenie w recepcji).
  5. Każdy uczestnik konkursu może wrzucić więcej niż jeden paragon, co zwiększa szansę wygranej.
  6. Nagrodą w konkursie są dwa jednoosobowe vouchery na godzinny lot balonem w dniach 6–8 sierpnia 2020 roku w Nałęczowie (wartość jednej nagrody ok. 500 zł).
  7. Jeden osoba może wygrać tylko jeden voucher na lot.
  8. Losowanie odbędzie się w dniu 6 sierpnia o godzinie 10:00 w Biurze Zarządu Z.L.”Uzdrowisko Nałęczów” S.A. – transmisja będzie prowadzona na Facebooku.
  9. Losowanie odbędzie się przy współudziale pracowników działu sprzedaży i recepcji  – osoba losująca zostanie wybrana przypadkowo.
  10. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej niezwłocznie telefonicznie.
  11. Voucher jest ważny tylko i wyłącznie w dniach 6-8 sierpnia 2020 roku i nie podlega wymianie na gotówkę lub inne usługi.
  12. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych (imię i nazwisko)  w przypadku wygranej do celów marketingowych Z.L.”Uzdrowisko Nałęczów” S.A..
  13. Z konkursu/losowania są wyłączeni pracownicy Z.L.”Uzdrowisko Nałęczów” S.A..

  Zapraszamy do udziału w zabawie!