Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Uzdrowisko Nałęczów czasowo zawiesza część swojej działalności

  W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania Uzdrowisko czasowo zawiesza część działalności.

   

  1. Pobyty na podstawie skierowania NFZ

  Ograniczenie działalności leczniczej w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, odnosi się do turnusów nierozpoczętych – pacjenci sanatoryjni, którzy rozpoczęli pobyty przed 14 marca kontynuują leczenie w naszym Uzdrowisku na dotychczasowych warunkach.

  Oczywiście, nasi obecni pacjenci mogą skrócić turnus lub konieczność jego skrócenia może wynikać ze wskazań medycznych, stwierdzonych przez lekarza.

  Jeżeli jednak posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które ma rozpocząć się po 14 marca 2020 roku – NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU. Skierowanie do sanatorium będziesz mógł zrealizować w późniejszym terminie z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących.

  UWAGA! Powyższe nie dotyczy Szpitala Kardiologicznego, gdzie pacjenci są przyjmowani terminowo, zgodnie ze skierowaniem. Przed przyjęciem z każdym pacjentem przeprowadzany jest wywiad epidemiologiczny, weryfikujący stan zdrowia i możliwość przyjęcia na oddział Szpitala.

   

  2. Pobyty prywatne (pełnopłatne)

  Jeżeli masz zarezerwowany marcowy pobyt leczniczy / uzdrowiskowy / wypoczynkowy / SPA w jednym z naszych obiektów, termin jego realizacji zostanie przesunięty, a TWOJA ZALICZKA / WPŁATA NIE PRZEPADNIE!

  Prosimy o kontakt mailowy: rezerwacje@zlun.pl
  W treści maila prosimy o podanie swoich danych (imię, nazwisko, numer telefonu) oraz jeśli to możliwe – numeru rezerwacji.

  Nasz Dział Sprzedaży i Rezerwacji wkrótce skontaktuje się z Tobą. Możliwy termin realizacji zarezerwowanego pobytu ustalimy wspólnie, gdy tylko sytuacja wróci do normy.

  UWAGA! Powyższe nie dotyczy Szpitala Kardiologicznego, gdzie pacjenci są przyjmowani terminowo, zgodnie z rezerwacją. Przed przyjęciem z każdym pacjentem przeprowadzany jest wywiad epidemiologiczny, weryfikujący stan zdrowia i możliwość przyjęcia na oddział Szpitala.

   

  3. Zamknięte obiekty Uzdrowiska Nałęczów:

  – Hotel Termy Pałacowe
  – Hotel Stare Łazienki
  – Kompleks Wodny Atrium (cały obiekt)
  – Restauracja w Szpitalu Kardiologicznym (nie dot. pacjentów Szpitala)