Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Masz potwierdzony termin turnusu leczniczego? Twoja kolejka nie przepadnie!

  turnus sanatoryjny - nowe terminy
  Nasze Uzdrowisko bezpiecznie opuścili ostatni Pacjenci, przebywający na turnusach sanatoryjnych, które rozpoczęły się przed 14 marca 2020 r., kiedy to decyzją Ministra Zdrowia uzdrowiska częściowo musiały zawiesić swoją działalność. Aktualnie, wszystkie turnusy NFZ w ramach lecznictwa uzdrowiskowego są wstrzymane do odwołania.
  Leczenie uzdrowiskowe NFZ

  Jeżeli posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ skierowanie na leczenie uzdrowiskowe – nie przyjeżdżaj w terminie, podanym na skierowaniu. Pamiętaj jednak, że pozostaje ono w aktualnej kolejce oczekujących i będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, po zakończeniu stanu zagrożenia epidemicznego. Twoja kolejka nie przepadnie.

  Z osobami, które w najbliższym czasie miały rozpocząć turnus leczniczy, skontaktowali się już pracownicy z oddziałów wojewódzkich NFZ. Wszyscy pacjenci, posiadający skierowanie, powinni odesłać je do oddziału NFZ, który skierowanie potwierdził.

  Szczegółowych informacji udzielają telefonicznie pracownicy oddziałów wojewódzkich NFZ.

  Czekamy na Ciebie

  Zapewniamy Cię, że nasze obiekty są gotowe do świadczenia usług leczniczych, rehabilitacyjnych i uzdrowiskowych. Wprowadziliśmy w nich procedury zapewniające bezpieczeństwo naszym przyszłym Pacjentom. Po zakończeniu stanu epidemii, będzie nam miło gościć Cię w naszym Uzdrowisku, gdzie czekać już będzie na Ciebie nasza doświadczona i pełna empatii kadra i wysokiej jakości oferta zabiegów leczniczych, którymi szczyci się nasz nałęczowski kurort.