Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Senior ma moc! Za nami kolejne Senioralia

  Senioralia

  Senior ma moc! To nie tylko hasło tegorocznych, jubileuszowych Senioralii, ale także nasza opinia o uczestnikach krakowskiej imprezy

  1 września, odbyły się X Międzynarodowe Senioralia w Krakowie. Po porannej mszy św. w kościele Mariackim kolorowy korowód przeszedł do Parku Jordana, gdzie na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Seniorzy mogli skorzystać z bezpłatnych badań, porad prawnych czy wykładów edukacyjnych.

  Na największej tego typu imprezie w Europie nie mogło zabraknąć grupy Uzdrowiska Polskie i jej oferty pobytów z zabiegami skierowanej właśnie dla seniorów. Nałęczów, Iwonicz-Zdrój, Kamień Pomorski i Konstancin-Jeziorna to miejscowości, w których panują świetne warunki do odpoczynku i leczenia seniorów, o czym doskonale już wiedzieli uczestnicy wrześniowego wydarzenia.

  Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Miło było spotkać tych z Państwa, których mieliśmy już przyjemność gościć w naszych uzdrowiskach, jak i tych, którzy dopiero poznawali walory naszych obiektów. Mamy nadzieję, że uzdrowiskowe kosmetyki i produkty z naturalnych surowców, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, staną się zachętą do szybkiego odwiedzenia naszych Uzdrowisk.

  W czasie piątkowej imprezy dopisała pogoda: było ciepło i słonecznie, ale uczestników rozgrzewała przede wszystkim pogoda ducha. Część rozrywkowa krakowskich Senioralii – koncerty, występy artystyczne zespołów seniorskich, Międzypokoleniówka z DJ Viką, najstarszą DJ-ką Europy – pełna była radosnej energii i młodzieńczego wigoru.

  Życzymy go Państwu na kolejne miesiące!

  Przypominamy, że w Uzdrowisku Nałęczów honorujemy “Ogólnopolską Kartę Seniora” programu rabatowego dla seniorów 60+.

  Senioralia
  Senioralia
  Senioralia
  Senioralia
  Senioralia
  Senioralia