Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Szanowni Państwo,

  stojąc dzisiaj w obliczu bezprecedensowego kryzysu humanitarnego w naszej części Europy związanego z wojną w Ukrainie, solidaryzując się z tysiącami uchodźców napływających do Polski w poszukiwaniu schronienia i bezpieczeństwa, nasze Spółki Uzdrowiskowe: Uzdrowisko Konstancin-Zdrój SA oraz Zakład Leczniczy “Uzdrowisko Nałęczów” SA uruchamiają program pomocowy ofiarom wojny toczącej się tuż za granicami naszej Ojczyzny.

  Zadeklarowaliśmy m.in. wsparcie w postaci przekazania części miejsc pobytowych na potrzeby uchodźców w Zakładzie Leczniczym “Uzdrowisko Nałęczów” SA, zapewniamy też całodniowe wyżywienie dla osób już zakwaterowanych w Nałęczowie. Naszą akcję wsparcia koordynujemy z władzami Gminy Nałęczów tak, aby zaproponowana pomoc była jak najbardziej efektywna i dostosowana do aktualnych potrzeb.

  Jednocześnie w ramach pomocy od pracowników Uzdrowisk dla potrzebujących mieszkańców Ukrainy, w naszych Spółkach uruchomiona została specjalna zbiórka pieniędzy. Wszyscy zainteresowani udzieleniem wsparcia finansowego proszeni są o wpłacenie darowizn finansowych na specjalnie dedykowane konto:

  • numer konta: 92 8733 0009 0000 1847 2000 0170
  • odbiorca: Zakład Leczniczy “Uzdrowisko Nałęczów” SA
  • tytuł przelewu: Pomoc dla Ukrainy

  Zebrane środki finansowe przekażemy agencjom specjalizującym się w pomocy humanitarnej lub lokalnym władzom gminnym w celu dalszego precyzyjnego wydatkowania. Będziemy wdzięczni za wszelkie udzielone wsparcie rodzin walczących o swoją wolność Ukraińców, które zostały zmuszone do opuszczenia swoich domów.

  Zarząd “Uzdrowiska Konstancin-Zdrój” SA oraz Zakładu Leczniczego “Uzdrowisko Nałęczów” SA