Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  “Pasja w Podróży” – Odeta Moro na Lubelszczyźnie

  Pasja w podrózy

  Rzuć wszystko i wyjedź na Lubelszczyznę! W najnowszym odcinku serii “Pasja w podróży” Odeta Moro sprawdza, jaka jest Lubelszczyzna i dlaczego warto ją odwiedzić. Na trasie nie mogło zabraknąć Uzdrowiska Nałęczów.

  Zachęcamy do obejrzenia najnowszego odcinka “Pasji w podróży”, który przedstawia najpiękniejsze atuty Lubelszczyzny. Odeta Moro swą podróż rozpoczyna od Uzdrowiska Nałęczów, by w jedynym w Polsce basenie białej glinki zadbać o skórę. O zaletach hydro- i balneoterapii opowie jej Marcin Trębowicz, kierownik naszego działu rehabilitacji. Obiad w Termach Pałacowych i komfortowy wypoczynek dadzą oczekiwany relaks i ucieczkę od pośpiechu, co jest motywem przewodnim programu.

  W materiale warto też posłuchać krótkiej opowieści nałęczowskiego przewodnika, oprowadzającego dziennikarkę po przepięknym Parku Zdrojowym. “Wspomnienie minionej świetność i współczesne jej interpretacje urzekają, ale to co urzekło mnie najbardziej, to bijący z tego miejsca spokój.” mówi Odeta Moro, spacerując po zabytkowym parku.

  Pobyt w Uzdrowisku Nałęczów urozmaicić mogą wycieczki do okolicznych miejscowości. Dziennikarka udaje się do Kazimierza Dolnego, zwiedza też podmiejskie, magiczne zakątki, pełne zieleni i kwitnących sadów.

  Zapraszamy do obejrzenia całego materiału i oczywiście do odwiedzenia Lubelszczyzny oraz Uzdrowiska Nałęczów!