Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Konsultacja lekarska

  Konsultacja lekarska
  (do 20 min.)


  Telemedycyna - umów się na konsultację z lekarzem (do 20 minut). Dostępne specjalizacje:

  • internistyczna,
  • kardiologiczna,
  • rehabilitacyjna,
  • endokrynologiczna,
  • reumatologiczna,
  • ortopedyczna.


  Konsultacja może odbyć się:

  • on-line za pośrednictwem systemów teleinformatycznych - rozmowa video za pośrednictwem Skype,
  • telefonicznie.

  Cena: 100,00 zł  Zapraszamy do kontaktu: +48 22 484 28 88 lub +48 667 771 148 lub rezerwacje@uzdrowisko-konstancin.pl. Informacje dotyczące płatności, sposobu połączenia oraz terminu konsultacji ustalimy podczas rozmowy telefonicznej (lub mailowo).

  Jak to wygląda?

  KROK 1:

  Skontaktuj się z nami - zadzwoń (+48 22 484 28 88) lub napisz do nas (rezerwacje@uzdrowisko-konstancin.pl). Nasz pracownik przedstawi Ci informacje dotyczące sposobów płatności oraz połączenia z lekarzem w dniu konsultacji. Odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące prezentowanej usługi.

  KROK 2:

  Opłać usługę korzystając z naszego sklepu internetowego: https://sklep.uzdrowisko-konstancin.pl/pl/c/Telemedycyna/23
  lub tradycyjne robiąc przelew na konto: 22 9291 0001 0200 1764 2000 0110

  KROK 3:

  Przygotuj urządzenie wyposażone w kamerę internetową (komputer, tablet, smartfon), najlepiej z dużym wygodnym ekranem. Jeśli nie masz aplikacji Skype - pobierz i zainstaluj ją na swoim urządzeniu: https://www.skype.com/pl/get-skype/. Załóż konto i wyślij swój LOGIN (nazwa użytkownika Skype, telefon lub email, na który założyłeś konto) do naszego pracownika razem z potwierdzeniem płatności.

  KROK 4:

  Maksymalnie do 3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo nasz pracownik, aby umówić testowe połączenie on-line na Skype, w celu sprawdzenia połączenia, weryfikacji danych osobowych oraz ustalenia terminu konsultacji lekarskiej. Przygotuj dowód osobisty, by potwierdzić tożsamość.

  KROK 5:

  We wskazanym terminie LEKARZ zadzwoni do Ciebie używając Skype. Najlepiej zaloguj się kilka minut wcześniej i czekaj na połączenie. Podczas konsultacji będziesz mógł porozmawiać z dietetykiem na każdy temat dotyczący odżywiania np. zaburzenia odżywiania, dieta w chorobach, dieta w ciąży czy menopauzie, terapia nadwagi lub niedowagi itp.