Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Konsultacja fizjoterapeutyczna diagnostyczna

  Konsultacja fizjoterapeutyczna diagnostyczna
  (do 15 min.)


  Telerehabilitacja - umów się na wstępną konsultację on-line, podczas której nasz fizjoterapeuta na podstawie wywiadu oceni Twój stan zdrowia i zorientuje się, jakie ćwiczenia dla Ciebie przygotować na sesję rehabilitacji.

  Konsultacje i sesje rehabilitacji prowadzi fizjoterapeuta Uzdrowiska Nałęczów.

  Cena: 40,00 zł  Dla kogo?

  • borykasz się z dolegliwościami bólowymi, urazami stawów barkowych, nadgarstkowych, łokciowych, kolanowych, skokowych,

  • jesteś po zabiegu ortopedycznym,

  • jesteś po wszczepieniu endoprotezy stawu kolanowego lub biodrowego,

  • jesteś po zawale serca, po angioplastykach naczyń wieńcowych, po CABG (by-passach), po wymianie zastawki,

  • boli Cię głowa, szyja, kręgosłup, masz stany przeciążeniowe, chcesz poprawić kondycję, ergonomię pracy.

  Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci pozbyć się bólu, załagodzić dolegliwości, poprawić stan Twojego zdrowia. Nauczymy Cię ćwiczyć w domu, na początku pod okiem fizjoterapeuty, a z czasem samodzielnie.

  Zapraszamy do kontaktu: +48 81 50 14 356 lub +48 81 50 16 027 lub termypalacowe@zlun.pl.

  Informacje dotyczące płatności, sposobu połączenia oraz terminu konsultacji ustalimy podczas rozmowy telefonicznej (lub mailowo).


  Jak to wygląda?

  KROK 1:

  Skontaktuj się z nami - zadzwoń (+48 81 50 14 356, +48 81 50 16 027) lub napisz do nas (termypalacowe@zlun.pl). Nasz pracownik przedstawi Ci informacje dotyczące sposobów płatności oraz połączenia z fizjoterapeutą w dniu konsultacji. Odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące prezentowanej usługi.

  KROK 2:

  Opłać usługę robiąc przelew na konto: 13 8733 0009 0000 1847 2000 0040

  KROK 3:

  Przygotuj urządzenie wyposażone w kamerę internetową (komputer, tablet, smartfon), najlepiej z dużym wygodnym ekranem. Jeśli nie masz aplikacji Skype - pobierz i zainstaluj ją na swoim urządzeniu: https://www.skype.com/pl/get-skype/. Załóż konto i wyślij swój LOGIN (nazwa użytkownika Skype, telefon lub email, na który założyłeś konto) do naszego pracownika razem z potwierdzeniem płatności.

  KROK 4:

  Maksymalnie do 3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo nasz pracownik, aby umówić testowe połączenie on-line na Skype, w celu sprawdzenia połączenia, weryfikacji danych osobowych oraz ustalenia terminu konsultacji fizjoterapeutycznej. Przygotuj dowód osobisty, by potwierdzić tożsamość.

  KROK 5:

  Pierwsza konsultacja - diagnostyczna. We wskazanym terminie FIZJOTERAPEUTA zadzwoni do Ciebie używając Skype. Najlepiej zaloguj się kilka minut wcześniej i czekaj na połączenie. Podczas rozmowy nasz fizjoterapeuta na podstawie wywiadu oceni Twój stan zdrowia i zorientuje się, jakie ćwiczenia dla Ciebie przygotować na sesję rehabilitacji. Jeśli wykupiłeś także "sesję rehabilitacji podstawową" przejdziecie od razu do kroku kolejnego. Jeśli nie - umówicie termin sesji rehabilitacyjnej.

  KROK 6:

  Sesja rehabilitacji podstawowa. We wskazanym terminie FIZJOTERAPEUTA zadzwoni do Ciebie używając Skype. Czekaj, najlepiej ubrany(a) w strój wygodny do ćwiczeń. Terapeuta pokaże Ci ćwiczenia, a gdy Ty będziesz je powtarzał(a), będzie Cię obserwował i korygował. Nauczy Cię, jak ćwiczyć samodzielnie w domu. Na zakończenie możesz umówić się od razu na kolejną sesję rehabilitacji.