Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Keratynowe prostowanie włosów – zapraszamy!

  keratynowe prostowanie wlosow Nałęczów

  Po innowacyjnym zabiegu Botox na włosy, w ofercie naszego salonu fryzjerskiego w Termach Pałacowych pojawiła się kolejna nowość – keratynowe prostowanie włosów. To wyjątkowy zabieg, który pozostawia pasma w doskonałej kondycji, a “efektem ubocznym” są proste i gładkie włosy.

  Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego na Keratynowe Prostowanie Włosów – nowość w naszej ofercie!

  Zabieg polega na aplikacji keratyny – naturalnego budulca włosów, jest więc całkowicie bezpieczny dla włosów i nie powoduje alergii.

  Ekstremalne odżywienie włosów i poprawa ich kondycji, dzięki uzupełnieniu keratyny w ich strukturze, widoczne jest natychmiast po zakończeniu zabiegu! Włosy stają się zdrowe, lśniące i miękkie. Choć głównym powodem wykonywania zabiegu jest odbudowa włosów, ich nawilżenie i odżywienie, to jest on polecany także osobom marzącym o prostych włosach, których nie trzeba stylizować prostownicą. Włosy po zabiegu są gładkie, łatwe do układania i idealnie proste!

  Na keratynowe prostowanie włosów zapraszamy do Salonu Fryzjerskiego w Termach Pałacowych w Nałęczowie. Ceny zabiegu dostępne są w na naszej stronie: Usługi fryzjerskie.

  Zapisz się już dziś!

  tel. +48 505030869

  email: planowanietp@zlun.pl

  Keratynowe prostowanie włosów