Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Dzień otwarty w Salonie Fryzjerskim SPA Nałęczów

  Salon fryzjerski SPA Nałęczów w Termach Pałacowych to wyjątkowe miejsce na nałęczowskiej mapie usług beauty. Oprócz standardowych zabiegów fryzjerskich, jak strzyżenie czy farbowanie, oferujemy także topowe usługi pielęgnacyjne, jak keratynowe prostowanie czy botoks na włosy. Nasze ekspertki nie tylko doradzają przy wyborze fryzury, ale także przy doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej. Dla naszych obecnych i przyszłych klientów organizujemy DZIEŃ OTWARTY, by lepiej mogli poznać nasz salon i przede wszystkim dowiedzieć się więcej o… swoich włosach.

  ZAPRASZAMY

  Dzień Otwarty w Salonie Fryzjerskim
  27 kwietnia w godzinach 12:00 – 17:00
  w Termach Pałacowych

  W programie:

  • Wykład trychologiczny:
   “WŁOS MA GŁOS”

   godz. 15:00 w sali konferencyjnej

  Atrakcje:

  • Konsultacje trychologiczne
  • Loteria prezentowa
  • Porady ekspertów (fryzjerskie i kosmetyczne)

  dzień otwarty w salonie fryzjerskim
  Rozmowy o trychologii
  fot. materiały wydawcy

  Konsultacje trychologiczne – dowiedz się więcej o swoich włosach

  Serdecznie zapraszamy na wykład i spotkanie z panią trycholog, współautorką książki „Rozmowy o trychologii. Szersze spojrzenie”. Nasi klienci będą mieli unikatową szansę na konsultację ze specjalistką od diagnozowania i leczenia dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy, takimi jak nadmierne wypadanie włosów czy łysienie, różne rodzaje łupieżu, łuszczycy czy innych chorób skóry.

  To właśnie trycholog ocenia stan skóry głowy, często odpowiadający za problemy z włosami, stan cebulek włosowych i włosów. Pomaga dobrać odpowiednią pielęgnację, a także metody leczenia schorzenia.

  Co jeszcze przygotowaliśmy?

  Konsultacje trychologiczne to propozycja, z której na pewno warto skorzystać podczas dnia otwartego w naszym salonie. Ponadto na naszych gości i klientów czekać będą eksperci z zakresu pielęgnacji włosów, ciała i twarzy.

  Przygotowaliśmy też atrakcyjną loterię prezentową, w której do wygrania jest m.in. kompres regenerujący na włosy czy zniżki na usługi i kosmetyki fryzjerskie.

  Zapraszamy w ostatni czwartek kwietnia – to doskonały czas, by zadbać o zdrowie i piękno włosów na lato!