Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Zadbaj o swoje włosy. Salon fryzjerski w Termach Pałacowych zaprasza!

  Pobyt w Uzdrowisku Nałęczów przynosi korzyść nie tylko dla zdrowia, ale i urody. O kondycję włosów zadba Salon Fryzjerski, znajdujący się w Termach Pałacowych.

  Lekkie odświeżenie fryzury czy totalna metamorfoza? Koloryzacja długich włosów czy modne strzyżenie męskie? Salon w Termach Pałacowych oferuje pełną gamę usług fryzjerskich, korzystając z wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Poza dopasowanym indywidualnie strzyżeniem, modelujemy fryzury na co dzień i na specjalne okazje, dobieramy modną koloryzację, a nasze zabiegi regeneracyjne poprawiają kondycję osłabionych czy zniszczonych włosów.

  Regeneracja włosów latem

  Z myślą o włosach narażonych latem na negatywne działanie słońca i wiatru, oferujemy kompresy nawilżająco-regeneracyjne, które przywracają włosom optymalne nawilżenie, sprawiają, że są zdrowe i lśniące.

  Salon fryzjerski w Nałęczowie

  Zapraszamy do naszego nałęczowskiego salonu fryzjerskiego w hotelu Termy Pałacowe. Na wizytę można umówić się telefonicznie: + 48 797 711 150 lub mailowo: planowanietp@zlun.pl.

  Cennik usług fryzjerskich można znaleźć na naszej stronie.

  fryzjer Nałęczów