Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Restauracja Termy Pałacowe: nowy wystrój, nowe menu

  Nasza hotelowa restauracja w Termach Pałacowych przeszła wiosenną metamorfozę. Jesteśmy przekonani, że zarówno nowy wystój, jak i odświeżone menu zyskają uznanie naszych Gości i mieszkańców Nałęczowa.

  Termy Pałacowe to hotel, który naszym gościom kojarzy się z głębokim relaksem i kojącym wypoczynkiem. Chcieliśmy, by i wnętrze hotelowej restauracji, odzwierciedlało charakter obiektu. Stonowana, elegancka kolorystyka, piękne dekoracje okienne i efektowne oświetlenie budują nastrojowy klimat, sprzyjający celebrowaniu posiłku.

  Zmiany wprowadziliśmy również do menu – pojawiły się tu zarówno klasyki kuchni polskiej, jak i dania dla miłośników bezmięsnych potraw. Amatorom ryb szczególnie polecamy filet z pstrąga z patelni z masłem czosnkowym, zaskakujący aromatem i głębokim smakiem. Oprócz potraw a’la carte, codziennie proponujemy również inne danie dnia – w stałej cenie.

  Uzdrowisko Nałęczów – Restauracja Termy Pałacowe

  Z wielką przyjemnością zapraszamy do nałęczowskiej Restauracji Termy Pałacowe, otwartej codziennie w godzinach 11:00 – 20:00.

  Restauracja Termy Pałacowe
  ul. Paderewskiego 1a, Nałęczów

  Nałęczów restauracja
  Nałęczów restauracja
  Nałęczów restauracja