Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Promocja na zakupy w sklepie internetowym

  promocja na kosmetyki
  Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego www.sklep-uzdrowisko.pl 

  Tylko w lutym atrakcyjne upominki do zakupów powyżej 100 zł.


  Sklep internetowy Uzdrowiska Nałęczów oferuje kosmetyki uzdrowiskowe, które na tle drogeryjnych produktów wyróżnia unikatowy skład. Kosmetyki SPA Nałęczów to linia polecana zwłaszcza alergikom i osobom o skórze wrażliwej. Trendy kosmetyczne, powstałe w odpowiedzi na rosnące oczekiwania związane z naturalnym, zdrowym i pełnym blasku stanem skóry uzyskanym przede wszystkim dzięki pielęgnacji, a nie zabiegom medycyny estetycznej czy makijażowi, sprawiają, że po kosmetyki oparte na bazie naturalnych surowców sięgają jednak wszyscy ci, którzy cenią sobie skuteczność działania i bezpieczeństwo.

  Unikatowy skład, oparty na naturalnych surowcach, bez parabenów, silikonów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej, daje pewność, że kosmetyki uzdrowiskowe od SPA Nałęczów będą bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, także tej wrażliwej i problematycznej.

  W ofercie naszego sklepu znajdują się także unikatowe Kosmetyki Iwoniczanka, produkowane na bazie naturalnych wód mineralnych i warzonej z nich soli jodobromowej – naturalnego bogactwa Iwonicza-Zdroju. Doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby będą zaś dostępne w sprzedaży Vouchery Uzdrowiska Nałęczów, które można wykorzystać na zabiegi spa, kosmetyczne czy przyrodolecznicze, a także na jeden z wielu pakietów pobytowych.

  Zapraszamy na zakupy i skorzystania z lutowej promocji w naszym sklepie!

   

  promocja na kosmetyki