Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

    Piknik nad Odrą i oferta turystyczna Grupy Uzdrowisk Polskich

    5 i 6 września br. w Szczecinie odbył się kolejny Piknik nad Odrą. Na największej plenerowej imprezie turystycznej w Polsce nie mogło zabraknąć Grupy Uzdrowisk Polskich.

    Główną atrakcją Pikniku nad Odrą są największe na Pomorzu Zachodnim targi turystyczne Market Tour. Wielbicielom aktywnego wypoczynku, podróży i zdrowego trybu życia, którzy tłumnie przybyli na imprezę, Grupa Uzdrowisk Polskich zaprezentowała swoją ofertę pobytów uzdrowiskowych, SPA i leczniczych.

    Nasze stoisko wyróżniały także kosmetyki uzdrowiskowe Iwoniczanka oraz produkty lecznicze: kamieńska i konstancińska solanka oraz borowina. Sporym zainteresowaniem cieszyła się zwłaszcza ta ostatnia propozycja, tym bardziej, że woreczek z borowiną uzdrowiskową można było otrzymać w prezencie i zabieg borowinowy przeprowadzić w domu, poznając lecznicze właściwości tego unikalnego torfu.

    Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Pikniku. Czekamy na Państwa w Nałęczowie, Konstancinie-Jeziornie, Iwoniczu-Zdroju oraz Kamieniu Pomorskim.