Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Luksusowa pielęgnacja twarzy i ciała – nowości w naszej ofercie SPA

  Z przyjemnością informujemy, że od 1 października wprowadziliśmy do naszej oferty SPA markę YONELLE. Jesteśmy przekonani, że nowatorskie, luksusowe zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało spełnia Państwa oczekiwania nie tylko pod względem głębokiego relaksu, ale przede wszystkim błyskawicznych efektów.

  YONELLE to polska marka specjalizująca się w odmładzaniu wyglądu skóry, tworząca luksusowe kosmetyki infuzyjne o ponadprzeciętnej skuteczności przeciwzmarszczkowej. Jest laureatem ponad 40 prestiżowych nagród branży kosmetycznej, w Polsce i zagranicą.

  Zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszych gabinetów SPA innowacyjną ofertę, gdyż marka YONELLE łączy spektakularne efekty anti-aging z głębokim relaksem i przyjemnością, odczuwaną podczas zabiegów. To doskonale wpisuje się w filozofię Uzdrowiska Nałęczów, afirmującego holistyczne podejście do samopoczucia swoich Gości.

  Zabiegi marki YONELLE przeznaczone są głównie dla cery dojrzałej, oczekującej działania przeciwzmarszczkowego i specjalistycznej pielęgnacji. Dzięki bogatej ofercie do twarzy i ciała możemy zaproponować zabiegi do każdego typu skóry, a nasi eksperci pomogą także dobrać przedłużający efekty program pielęgnacyjny, przeznaczony do stosowania w domu.

  Na luksusowe zabiegi kosmetyczne zapraszamy do hotelu Termy Pałacowe. Szczegółową ofertę wraz z opisem zabiegów można znaleźć na naszej stronie: Zabiegi SPA. Z tej ekskluzywnej propozycji można skorzystać także podczas Day SPA oraz kilkudniowych pobytów SPA w naszym Uzdrowisku.

  Zapraszamy!

  zabiegi spa