Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

“Lot balonem był moim marzeniem”. Konkurs Uzdrowiska Nałęczów rozstrzygnięty

Pakiety
Uzdrowisko Nałęczów - turnusy rehabilitacyjne
Z okazji odbywających się w Nałęczowie 15. Międzynarodowych Zawodów Balonowych, Uzdrowisko Nałęczów przygotowało dla swoich Kuracjuszy wyjątkową niespodziankę. Do wygrania były 2 vouchery na godzinny lot balonem nad Nałęczowem i okolicą.

Zawody balonowe corocznie cieszą się niesłychanym zainteresowaniem wśród mieszkańców Nałęczowa, turystów i kuracjuszy naszego Uzdrowiska. Nic dziwnego, to najpiękniejsze podniebne widowisko na Lubelszczyźnie. W tym roku goszczący na pobytach uzdrowiskowych podziwiać widoki mogli nie tylko z ziemi, ale także… z kosza balonowego.

Lot balonem był do wygrania w naszej zabawie, skierowanej do wszystkich kuracjuszy. Losowanie wyłoniło dwóch zwycięzców – panów Skrobutenasa i Janickiego.

Pan Piotr Janicki podzielił się wrażeniami z tego wyjątkowego wydarzenia:

Tegoroczny pobyt Termach Pałacowych był naszym trzecim pobytem w uzdrowisku Nałęczów. Tym razem przyjechaliśmy z żoną, aby nie tylko odpocząć i skorzystać z zabiegów, ale również spędzić miłe chwile z okazji naszej 30 rocznicy małżeństwa. Ten pobyt nie tylko z tego powodu był wyjątkowy. Już w momencie zameldowania się w Termach przeżyliśmy bardzo miłą niespodziankę. Zamawialiśmy pokój Lux, a tu niespodziewanie otrzymaliśmy apartament. Może to była nagroda za bardzo wczesną rezerwację, bo zrobiliśmy ją już w lutym, a może to, że koronawirus nas nie przestraszył i nie odwołaliśmy rezerwacji. Wręcz ją przyspieszyliśmy o tydzień. Był to dobry pomysł, bo trafiliśmy na wiele ciekawych wydarzeń, które działy się w tym czasie w uzdrowisku i samym Nałęczowie. Trafiliśmy bowiem na 15 Międzynarodowy Konkurs Balonowy. Jedną z atrakcji, zorganizowanych przez Uzdrowisko, był konkurs “Wygraj przelot balonem”. Lot balonem był moim marzeniem, dlatego chętnie wzięliśmy udział w rywalizacji- wrzuciłem dwa kupony konkursowe. I tu kolejna wielka niespodzianka- zostałem powiadomiony, że jestem jednym z laureatów. Lot został zaplanowany na piątkowy wieczorny start konkursu. Podniosło to jeszcze dodatkowo radość z wygranej. Pilotem balonu okazała się pani Karolina Wilk, która bardzo sprawnie i bezpiecznie nim sterowała. Sam przelot dostarczył mi wielu niezapomnianych wrażeń i widoków, pozwolił uchwycić kilka z nich obiektem aparatu, by pozostała pamiątka. Uzdrowisko i sam Nałęczów oraz jego okolice są piękne, ale widziane z góry robią dopiero wrażenie. Wiem, że tylko nieliczni mięli taką okazję. Także tegoroczny pobyt w Nałęczowskich Termach Pałacowych zaliczam do wyjątkowych i polecam naprawdę każdemu. Można tu nie tylko zadbać o zdrowie, ale również przeżyć wiele niespodzianek i pięknych chwil. Pozdrawiam serdecznie- Piotr Janicki.

Panu Piotrowi i Małżonce składamy najlepsze życzenia z okazji przepięknej rocznicy, a wszystkich zapraszamy do przejrzenia fotograficznej relacji zwycięzcy z wygranego lotu balonem.

Lot balonem - konkurs Uzdrowiska Nałęczów
Lot balonem - konkurs Uzdrowiska Nałęczów
Lot balonem - konkurs Uzdrowiska Nałęczów
Lot balonem - konkurs Uzdrowiska Nałęczów
Lot balonem - konkurs Uzdrowiska Nałęczów
Lot balonem - konkurs Uzdrowiska Nałęczów
Lot balonem - konkurs Uzdrowiska Nałęczów
Lot balonem - konkurs Uzdrowiska Nałęczów
Lot balonem - konkurs Uzdrowiska Nałęczów