Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Klub Atrium zaprasza na wieczorki taneczne

  Wieczorki taneczne w Klubie Atrium

  Wieczorki taneczne w Klubie Atrium

  Zapraszamy na codzienne wieczorki taneczne do Klubu Atrium. Od listopada – w piątek i sobotę – bawimy się dłużej! 

  Wieczorki taneczne cieszą się dużą sympatią naszych kuracjuszy. To doskonała forma integracji i sposób na nawiązanie nowych znajomości podczas turnusów rehabilitacyjnych. Ale taniec jest też świetnym treningiem dla naszego zdrowia!

  Nie trzeba znać kroków ani specjalnie się przygotowywać. Wystarczy radość ze wspólnej rozrywki, z bycia w większym towarzystwie, ze słuchania muzyki oraz możliwość odprężenia psychicznego i fizycznego.


  Wieczorki taneczne
  z muzyką na żywo

  niedziela – czwartek w godz. 18:30 – 21:30 WSTĘP WOLNY
  piątek – sobota w godz. 18:30 – 23:00 WSTĘP 15 zł

  KLUB ATRIUM, al. Grabowa 1, Nałęczów
  rezerwacja stolika: tel. +48 81 501 44 56 wew. 0102


  Taniec a zdrowie

  Taniec ma duży wpływ na zdrowie, przede wszystkim poprawia krążenie krwi, elastyczność stawów, ukrwienie skóry, wzmaga pracę jelit i zwiększa wydolność płuc. Dotlenia także wszystkie komórki ciała.

  Ćwiczenia w takt muzyki uczą panowania nad własnym ciałem. Ruchy taneczne angażują poszczególne partie mięśni i pozwalają na wyćwiczenie równowagi, gibkości oraz utrzymanie prawidłowej postawy. Tańcząc ćwiczymy koordynację ruchową i wzmacniamy słabsze części ciała. Ponadto kroki taneczne w tańcach chodzonych i korowodach tanecznych korzystnie wpływają na kształtowanie orientacji przestrzennej.

  Wieczorek taneczny w sanatorium – zapraszamy codziennie

  Dla zdrowia i dobrego samopoczucia – fizycznego i psychicznego – zapraszamy więc codziennie do Klubu Atrium na wieczorki taneczne. Raz na turnus zachęcamy także do wzięcia udziału w wyjątkowym wieczorze tanecznym, prowadzonym przez wodzireja.

  Wieczorki taneczne w Klubie Atrium
  Wieczorki taneczne