Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Intensywna wiosenna regeneracja – nowość w naszym SPA

  Nowość w naszym SPA – teraz intensywny zabieg przeciwstarzeniowy CONTRA-WRINKLE, luksusowej marki YONELLE, dostępny jest w wersji z Mezorollerem DMNTM.

  Zastosowanie Mezorollera DMNTM powoduje mikronakłuwanie skóry, co prowadzi do mikrouszkodzeń naskórka. W wyniku procesu gojenia, zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny, a skóra natychmiast rozpoczyna intensywną regenerację. Przez utworzone za pomocą rollera kanaliki, zwiększa się także penetracja składników aktywnych z kosmetyków aplikowanych podczas zabiegu CONTRA-WRINKLE.

  Głównym składnikiem zabiegu CONTRA-WRINKLE jest retinol, znany ze swoich silnych właściwości przeciwstarzeniowych i niezastąpiony w pielęgnacji skóry cery dojrzałej. Zabieg CONTRA-WRINKLE w widoczny sposób wygładza skórę, poprawiając jednocześnie owal twarzy. Widoczne efekty to piękny, zdrowy wygląd skóry, spłycone zmarszczki i poprawa kolorytu.

  Zabieg CONTRA-WRINKLE z Mezorollerem DMNTM350 zł.

  PREZENT

  Mezoroller DMNTM GRATIS

  Po zabiegu, Mezoroler DMNTM otrzymasz w prezencie, dzięki czemu zwiększysz działanie kosmetyków podczas domowej pielęgnacji. Ich cenne składniki wnikać będą głębiej w skórę, a ona stale pobudzana będzie do regeneracji. Idealnie na wiosnę!

  Szczegóły zabiegów na twarz i ciało można znaleźć na naszej stronie: Cennik zabiegów.

  Hotel Termy Pałacowe

  ul. Paderewskiego 1a, Nałęczów

  Recepcja SPA:
  tel. +48 797 711 150

  email: planowanietp@zlun.pl