Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

Szpital Kardiologiczny

Szpital Kardiologiczny

Położony na terenie Parku Zdrojowego w Nałęczowie - Uzdrowiskowy Szpital Kardiologiczny, to specjalistyczny ośrodek z Oddziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej i możliwością całodobowego monitorowania. W szpitalu znajduje się poradnia kardiologiczna oraz wyposażone w nowoczesny sprzęt, gabinety do diagnostyki kardiologicznej. Szpital jest również przystosowany do prowadzenia rehabilitacji schorzeń narządu ruchu. Nad zdrowiem oraz bezpieczeństwem leczenia przez całą dobę, czuwa personel medyczny.

W obiekcie znajduje się winda, stołówka, sale do rehabilitacji ruchowej, gabinet psychologa oraz wypożyczalnia rowerów i kijków do nordic walkingu.

Program wczesnej rehabilitacji kardiologicznej

Szpital w uzdrowisku w Nałęczowie przystosowany jest do realizacji programu wczesnej rehabilitacji kardiologicznej. Kierowany jest on do osób, które w ciągu dwóch miesięcy przed rozpoczęciem pobytu, przeszły zawał mięśnia sercowego, operację kardiologiczną (w tym bypassy i wstawianie zastawek) oraz zabiegi kardiochirurgiczne, takie jak wszczepienie stymulatora/defibrylatora, koronarografię i koronaroplastykę.

Pobyt w Uzdrowisku w Nałęczowie zalecany jest również osobom z chorobą wieńcową i po transplantacji serca. Mamy także możliwość leczenia chorób współistniejących np. schorzeń układu ruchu.

REZERWUJ OFERTĘ
już od 160 zł/os/doba
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Liczba osób