Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!
Pakiety
Remont i przebudowa budynku Stare Łazienki na bazę hotelową dla potrzeb lecznictwa uzdrowiskowego
28 grudnia 2018
Pracownik recepcji, Planista zabiegów
3 kwietnia 2019

Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Lekarz

Zaproszenie do składania ofert

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lekarza
Miejsce pracy: Nałęczów
woj. lubelskie

Wymagania:

  • specjalizacja z zakresu: ­

– rehabilitacji w chorobach narządu ruchu lub rehabilitacji ogólnej, lub rehabilitacji, lub rehabilitacji medycznej, ­
– medycyny fizykalnej i balneoklimatologii, lub fizjoterapii i balneoklimatologii, lub balneoklimatologii i medycyny fizykalnej, lub balneologii, lub balneologii i medycyny fizykalnej, ­
– kardiologii, ­
– chorób wewnętrznych;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

Zadania:

  • lekarza specjalisty:

– badania lekarskie przyjmowanych pacjentów,
– ustalenie farmakoterapii i rodzaju rehabilitacji,
– współpraca z zespołem rehabilitantów i pielęgniarek,
– monitorowanie i nadzorowanie procesu rehabilitacji,
– prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami,
– edukacja pacjenta w zakresie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną;

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu,
  • zatrudnienie pełnym wymiarze czasu pracy lub zatrudnienie w ramach pracy dodatkowej,
  • stałą pracę w profesjonalnym środowisku,
  • możliwość współpracy w dogodnej formie zatrudnienia.

CV proszę przesłać na adres mailowy: rekrutacja@zlun.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 2016 r. poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.