Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Oferta świąteczna


  OFERTA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA
  święta w sanatorium


  Wyjątkowa oferta dla osób, które chcą spędzić Święta Bożego Narodzenia w uzdrowiskowym klimacie i atmosferze głębokiego relaksu. Proponujemy 4-dniowy pobyt w ulokowanych w Parku Zdrojowym obiektach, z całodziennym wyżywieniem i uroczystą Wieczerzą Wigilijną oraz rozgrzewającymi atrakcjami w Kompleksie Wodnym Atrium.


  3 noce od 850 zł/os.
  swieta w spa

  POBYT ŚWIĄTECZNY W SPA NAŁECZÓW
  Termy Pałacowe / Stare Łazienki

  Zapraszamy do spędzenia magicznych Świąt w SPA Nałęczów w najpiękniejszych i najbardziej komfortowych obiektach Uzdrowiska. Uroczysta wieczerza w Wigilię, a ponadto zabiegi odnowy biologicznej, masaże i zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało sprawią, że 4-dniowy pobyt w Nałęczowie stanie się niezapomnianym przeżyciem.


  3 noce od 1300 zł/os.

  ŚWIĘTA I SYLWESTER W SPA NAŁĘCZÓW
  Termy Pałacowe / Stare Łazienki

  Dla osób, planujących dłuższy pobyt, przygotowaliśmy 10-dniowy pakiet świąteczno-noworoczny, z noclegiem w najpiękniejszych obiektach Uzdrowiska, uroczystą Wigilią i Balem Sylwestrowym. Dla pogłębienia relaksu, na Gości czeka 18 zabiegów odnowy biologicznej, masaże i zabiegi pielęgnacyjne, a także moc zabawy w Kompleksie Wodnym Atrium.


  9 nocy od 3420 zł/os.

  POBYT SYLWESTROWY W SPA NAŁĘCZÓW
  Termy Pałacowe / Stare Łazienki

  Zapraszamy na 4-dniowy pobyt w Nałęczowie, z noclegiem w najpiękniejszych i najbardziej komfortowych hotelach Uzdrowiska. Zabiegi SPA i odnowy biologicznej, a także relaks dla całej rodziny w Kompleksie Wodnym Atrium staną się doskonałym wstępem do powitania Nowego Roku podczas Balu Sylwestrowego.


  3 noce od 1490 zł/os.