Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  17. Międzynarodowe Zawody Balonowe Nałęczów 2022

  Zapraszamy na podniebne widowisko – 17. Międzynarodowe Zawody Balonowe Nałęczów 2022 wystartują już 4 sierpnia! 

  Zawody balonowe na stałe wpisały się w kalendarz wakacyjnych imprez w Nałęczowie, a Uzdrowisko Nałęczów od lat wspiera to widowiskowe wydarzenie. Imponujące loty międzynarodowych ekip i nocne pokazy balonów przyciągają licznych widzów – mieszkańców, kuracjuszy i turystów – do nałęczowskiego Parku Zdrojowego, gdzie przez kilka dni odbywa się balonowe szaleństwo.

  W tym roku, poza lotami zawodniczymi, nie zabraknie również imprez towarzyszących, m.in. festynu lotniczego czy muzycznych koncertów na scenie przed hotelem Termy Pałacowe. Pogoda zapowiada się wyśmienicie – nic więc nie stanie na przeszkodzie, by niebo nad Nałęczowem wypełniło się kolorowymi balonami.

  Z okazji tej wyjątkowej imprezy, Uzdrowisko Nałęczów przygotowało dla swoich gości nie lada atrakcję: konkurs, w którym do wygrania są dwa jednoosobowe vouchery na godzinny lot balonem w dniach 4–6 sierpnia 2022 roku! O tym, jak wspaniałych wrażeń dostarcza podniebny lot, opowiedział laureat naszej poprzedniej zabawy: Lot balonem był moim marzeniem!

  Zachęcamy do udziału w konkursie, a także do kibicowania profesjonalnym ekipom, które już 4 sierpnia wystartują w najpiękniejszym podniebnym widowisku na Lubelszczyźnie.

  Program zawodów